Podanie na moderatora me.
  • 1.Nick: me.
    2.Imię: Adam
    3.Wiek: 16 lat
    4.Staż na serwerze: 73 godziny - KLIK
    5.Profil Steam: KLIK
    6.Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Chciałbym zostać adminem na waszym serwerze, ponieważ na serwerze mam dosyć dobre stosunki z graczami, jak i administracją. Jestem osobą ogarniętą i potrafiącą zachować się na poziomie. Zapoznałem się z regulaminem oraz znam taryfikator kar obowiązujący na serwerze. Będąc adminem, będę starał się podchodzić do każdego osobno i bezstronnie oraz pomagać graczom więcej, niż dotychczas. W wakacje na serwerze, jestem bardzo często, lecz z rozpoczęciem roku na pewno to się zmieni. To kiedy będę na serwerze będzie zależało od dnia - ile mam do nauki(na pewno będę od godziny 20 do 22/23). Wydaje mi się, że mogę skończyć pisać o mojej osobie, ponieważ każdy zdążył poznać mnie lepiej albo gorzej i wie jaki jestem :^) Jedynym wymogiem, którego nie spełniam jest aktywny udział w życiu forum. Moim zdaniem robienie sztucznej aktywności, wypowiadając się w hydeparku lub w innych tematach jest bez sensu, więc zostawiłem konto, takie jakie jest. Mam nadzieje, że moja aktywność na forum zwiększy się wraz z zostaniem administratorem serwera.
    7.Doświadczenie: Jedynie gdzie administrowałem na serwerze, to było na pewnej sieci serwerów 1.6. Zostać administratorem na serwerze cs:go jeszcze nie było mi dane. Za to często bawiłem się na własnych serwerach, więc jako tako miałem styczność z SourceModem i wiem z czym to się je.
    8.Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): Najlepiej byłoby zapłacić składkę za pomocą PSC :^)
    9.Kontakt: email/ts/forum/steam

• NA TAK!
    +wiek
    +mutacja
    -forum
    +podanie
    +staż
    +doświadczenie

• NA TAK!
    +wiek
    +mutacja
    -forum
    +podanie
    +staż
    +doświadczenie
    <3

• Po takim podaniu to szkoda nie przyjąć chociaż nic nie wiem o nim

• @YOUNGBARRTO to po co się wypowiadasz?

Na Tak
    -Miły dla młodszych osób
    -Ogarnięty
    -Otwarty

• Na tak:
    +miły
    +wiek
    +podanie
    +aktywność
    +pomocny
    +bardzo fajnyyy :)

• Na tak: