Skarga na Admina Kurrson
 • Twój nick:=Pieciuu=
  Godzina i data zdarzenia: 2017.08.10 21:40
  Mapa:de_mirage
  Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:Kurrson
  Link do profilu steam oskarżonego:nie chce mi sie marnowac czasu na szukanie.
  Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)Grałem sobie po stronie tt,nastapila chyba zmiana polow i bylem w ct.W naszym teamie bylo bodajze 8 zawodnikow a w przeciwnym 5 no to postanowilem ze jak padne to się przeniose zeby szanse były w miare wyrównane.Przeniosłem się,pogralem moze z 2 rundy i nagle kurrson pisze mi ze ban na 1 dzien za zmiane teamow dla punktow...Co to ma być???Nawet nie patrzylem jaki jest wynik (12:3) bylo chyba,po prostu chciałem wyrównać siły...Gdyby auto balance działał jak nalezy nie było by tego zajścia(ZGADZA SIĘ AUTO BALANCE DZIAŁA BARDZO SŁABO,DO NAPRAWY!)
  Dowody: (screeny, demko):-
  Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): dużo graczy,teraz nie mam jak się z nimi porozumieć.
  P.S. gram całkiem długo na tym serwerze i nigdy wcześniej nie widziałem takiej uwagi do kogokolwiek..może to jest jakaś nowa zasada a nawet jeśli to myśle że należy pierw upomnieć gracza^^ a nie z bomby banować(ktoś zły bo umierał).Chociaż według mnie nie zasłuzyłem na bana gdyż tylko chciałem pomóc przeciwnemu teamowi.

 • Opiekun DD2/Mirage/Cache

  Po 1 tt miało o jednego mniej w drużynie przy wyniku 12:3 dla tt.Po 2 nie raz już banowałem czy szmucki lub barrto ,że zmienianie drużyny dla pkt=banicja na 1 dzień bo tryhardy chcą wbić topkę.... Po 3 powiedziałem Ci gdy zmieniłeś drużynę zacytuję "Pieciu wiesz ,że zmiana drużyny dla pkt =1dzien?" i myślałem ,że wrócisz do ct,było to takie jakie upomnienie zamiast ciebie kickować.... Ban zasłużony :v:

 • Opiekun DD2/Mirage/Cache

  Ps wracając do autobalansu zgadzama się z @Pieciuu .Napraw to @Master bo działa słabiutko i dodam problem ze znikającą bronią.

 • Właściciel

  Skarga odrzucona, @KurssoN wyjaśnił
  Temat zamknięty

 • 4
  Posty
 • 156
  Wyświetleń
 • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.