Skarga na admina Aimeno CsWild.pl
  • @darkyy-井 i powiedz dlaczego mnie wyzywales? wszystko jest na demku a administartor @Aimeno nic z tym nie zrobil.
    Mowisz ze dostane perma to napisalem ze mam wyjebane bo i tak go nie dostane lul. pozdrawiam

• Popełniłem błąd :( Posłuchałem się drugiego admina, który napisał, że za to powinien dostać gaga na dzień. @Sopel14 Nie napisałeś tego raz tylko wiele razy nawet na mapie dr_stone pisałeś na czerwono. Pozdrawiam wszystkich i przyznaję się do błędu.

• @Aimeno no spoko ale dlaczego nie zbanowakes wtedy darkego gdy mnie wyzywal? To mnie najbardziej zdenerwowalo

• @Aimeno i chce przypomniec ze darky tez pisal na zielono i nic mu nie zrobiles.

• @Aimeno więc wytłumacz powód gaga. Pisałem coś że jestem admin? To dlaczego powód podszywanie się pod admin oraz kolorki uśmiechnięta Buzka.
    Jeśli napisał 2 wyrazy to co? Ja napisałem 20 on 2 pokazywał się twoim rozumem. Pisałem 20 bo mnie prosiliscie. I sam spamiles mi na pw jak się to robi. I wytłumacz dlaczego nie dałeś mu bana jak mnie wyzywal halooo

• Sory za wyżej 1 zdanie autokorekta nie mg edytować bo na tel

• Za to nie ma gaga ze ktos powiedzial ze jest admin

• Właściciel

Admin przyznał się do błędu i dostaje ostrzeżenie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Temat zamknięty

• 20
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.