Nie wiem jaki tytuł
  • Cześć ! piszę ten post gdyż dużo osób nie rozumie tego ...

Pełnię najważniejszą funkcję ja Jailu po Masterze oraz innym osobom z administracji. Skargi, Problemy zgłaszane, Prośby, wszystkie rozpatrzenia ofert jak polepszyć serwer idą najpierw do mnie następnie do Mastera. Nie pisze po to by wam to uświadomić pewnie wiecie o tym. Pisze ten Post gdyż nie rozumiecie tego, że mam również swoje życie prywatne nie jestem 24h dostępny codziennie pisze do mnie po 5-6 osób czasami nawet więcej ... Jestem u dziewczyny, spędzam czas z rodziną przychodzi mi powiadomienie na steama ( Wbij na serwer, Jakaś osoba Freekilluje, Jestem jebnięty xD Kappa) Wszystkie te osoby które do mnie pisze wymagają bym wbijał natychmiastowo. Jak nie wbije piszą później do mnie "Ale zajebisty opiekun nie interesuje się serwerem". Inni administratorzy również dostają takie wiadomości jestem tego pewien.. Haqu, Inq, Mind, Maciek... Słuchajcie pisze teraz do was "Dzieci" 11-14 letnie nie wiem jak inaczej to nazwać nie mam siły... Zrozumcie, że mamy swoje życie również ja mam 18 lat dorabiam sobie na prawo jazdy cały czas, mam obowiązki z których muszę sie wywiązać jako osoba pełnoletnia... Wy macie wakacje możecie siedzieć 24H na dobe przy komputerze ale to mnie nie interesuje... Chce wam uświadomić, że nie będziemy zawsze do waszej dyspozycji ...

PS. Nie zamierzam odchodzić oraz inne osoby z administracji również mam nadzieje, spróbujcie czasem załatwić sprawy na własną rękę na serwerze są komendy jak /voteban /votekick . To tyle z mojej strony pozdro Wachu

• Moderator JailBreak

Know the feeling. Siedze u Ojca, bawie sie z Bratem i myk telefon wibruje jak pojebany chory, patrze. Spam na steam że dzieci bydło robią

• @FiLiPLeMoN a co ty i tak nie zaruchasz

• Ban Team

@Wachu ja też mam tak na dr1 mam codziennie po kilka wiadomości ze ktoś bierze olda czy zabija z noża na pestkach.

• Najlepsze jest to że ludzie piszą do adminów i admin nie przychodzi więc typ pisze skarge a potem "xddd skarga o takie gówno idź się zabij cFelu"

• To nie rozumiem ze wbijasz na serwa i sobie afczysz, i placzesz ze masz spam. No ja pierdole, wszedlem na serwa afczysz juz 2 mape. Wszyscy placza fk robia. Proste nie wbijaj na serwa jak nie chcesz miec spamu. Zobacz sobie mape jb brixx.

• Opiekun Jailbreak

@Sopel14 przeczytałes to co napisał Wachu ?

• @Haqu to powiedz mi po co Wachu wchodzi na serwer i idzie na spec? Daje wtedy inicjatywę że może grac.

• Opiekun Jailbreak

Widocznie ma coś ważniejszego do zrobienia a ty się przypierdalasz do czego możesz jak guma do buta.

• Właściciel

U mnie jest to samo tylko napływ skarg/zgłoszeń należy pomnożyć przez 12.

• Moderator JailBreak

@Master No właśnie przeglądałem pare dni temu z ciekawości twój profil steam. 3 pierwsze strony komentarzy to cswildowe problemy z 2 dni XD Domyślam się, że PW na 4um i steam wyglada podobnie XD

• @Master xddd to nie zły (może jakby luk się wildem zajął to było by inaczej)

ostatnio edytowany przez Aquix
  • Moderator Deathrun 5

@Wachu znam ten ból gramy razem w lola a tu 393873636502 osób piszę

• Ban Team

Ja tam lubię jak ludzie do mnie piszą xD lubię sobie z kimś popisać lub pomóc w jakiś sposób,tylko że u mnie pisze tylko kilka osób a nie tak jak u was,a na steam jestem praktycznie cały dzień i odpisuje po kilku minutach

ostatnio edytowany przez VIPER
  • 23
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.