Dodanie nowych nowych postaci na DR 5
  • Nick : PoPoSBT
    Profil : http://steamcommunity.com/profiles/76561198241163732/
    Czas poświęcony na serverze : 105 jak liczyłem 3 dni temu
    O co chodzi :

• Na serverze Dr 5 jest bardzo mało postaci - małpa królik zbieracz shrek a na np. dr1 jest ich az 16 . ( odchodząc od tematu przewodniego na dr1 są też pets )
    • dla vipów są dwie postacie a na dr 1 nie wiem , nie posiadam .
      -bardzo boli mnie to , że Admini servera nie posiadają własnych prywatnych skinów tylko dla nich . Poświęcają wiele czasu na serverach i na forum a nic z tego nie dostają , tylko kredyty od niektórych graczy
      Jest to Serverownia CsWild'a i nie które postacie są wspólne typu Shrek , ale nie ma ich za dużo .

*Proszę o rozpatrzenie pod różnymi zdaniami , czy tak powinno być czy nie

• Opiekun Only Mirage

Jestem jak najbardziej na Tak i jestem za dodanie modelu postaci do którego dostęp będzie miała wyłącznie administracja

• Jestem jak najbardziej na tak. Szczegulnie jeżeli chodzi o petsy i skiny dla adminów.

• Jestem jak najbardziej na Tak

• Moderator Deathrun 5

Wiesz pisałem już tą propozycję z 3 tygodnie temu może tą @Master rozpatrzy.

Pozdrawiam Kimuś

• @Kimek może zaakceptuje tą . Jest to serverowania CsWild a jest taka rozbieżność postaci itp . i to mnie wkurzyło i zmotywowało , żeby to napisać , gdy grałem na Dr 1 ;D

• Jestem za i to bardzo, dthr 5 ma mniej niz inne serwery i to nie sprawiedliwe!

ostatnio edytowany przez petroV
  • Co do dodania postaci jestem na tak ale średnio może być z tym modelem ponieważ łatwiej by było zauważyć admina jeśli ktoś łamie regulamin a admin chciałby pozostać incognito.

• @bart Ten tematu umarł Bart . Wiadomo , Master nie rozpatrzy tego , bo tak długim upływie czasu ;(

• 74
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.