Skarga na admina (MoSzAk_dA-K!nG)
  • @Heri powiedział w Skarga na admina (MoSzAk_dA-K!nG):

Zamknij ryj to nie to samo co chuj Ci w dupe niech zdechnie Ci matka bo uzywasz za duzo mikro co nie? Po co wyprowadzaja administracje z rownowagi? A potem jak sie dostaje bana czy muta leci skarga ale swojego błędu nikt nie widzi

Henri proszę Cię byś najpierw przejrzał demko A dopiero później wypowiadał się w tym temacie. Cały moment zaczyna się na początku 4:3 rundy to jest tick 55000

Dodam, że popełniłem błąd W pisaniu skargi gdyż moszak nie powiedział "zamknij ryj" tylko "zamknij mordę" lecz myślę, że to nie robi większej różnicy w interpretacji.

• Moim zdaniem @Heri to co piszesz jest bez sensu, bo zapewne nie obejrzałeś dema, po 2 jak byś obejrzał to by było to samo. dobry admin nie daje się wyprowadzić z równowagi i szczególnie nie powinien się w taki sposób odzywać w stosunku do graczy. po demku mogę stwierdzić że kolegą należy się mute a moszskowi degrad .

• @Ticu powiedział w Skarga na admina (MoSzAk_dA-K!nG):

Moim zdaniem @Heri to co piszesz jest bez sensu, bo zapewne nie obejrzałeś dema, po 2 jak byś obejrzał to by było to samo. dobry admin nie daje się wyprowadzić z równowagi i szczególnie nie powinien się w taki sposób odzywać w stosunku do graczy. po demku mogę stwierdzić że kolegą należy się mute a moszskowi degrad .

Jeżeli chodzi o mnie to ja jestem gotów przyjąć na siebie wszelkie konsekwencje gdyż sam wiem, że nie jestem tutaj bez winy ,ponieważ na początku gry gdy jeszcze nie było moderatora sprzeczałem się z jednym z graczy lecz było to wczesniej uzasadnione A nastepnie z nim wszystko wyjaśnione. Mam na myśli gutos'a / ale to nie ma nic wspólnego z owa skarga gdyż całe to zajscie miało miejsce jeszcze przed przybyciem moszak'a

ostatnio edytowany przez SzybkiWladek
  • @Ticu mas rację co do słuszności skargi i wypowiadania się bez obejrzenia demka.
    @Heri wypowiadasz się mimo nie znania sytuacji. Na surfie jestem praktycznie ciągle i wiem jak kto się zachowuje i wiem również ze ta skarga jest słuszna

• Ban Team

Co to znaczy dobry admin? Jesteście pewni że nigdy w życiu na serwie nie powiedzieliście zamknij ryj? Po drugie co jest w tym obraźliwego? Zamknij ryj to nie jest przezwisko typu "ty chuju" itp.
    A i jeszcze nie wyprowadziłem się z równowagi tylko gdy gracz przerywa ci w połowie zdania to chyba nie jest za miłe.

• z tego co niektórzy mówili z serwera, Moszak ,,robi sie jak szarlej". Wiele osób mówi o nim negatywne rzeczy.. jestem za ukaraniem moszaka

• Ban Team

@batfulf niektórzy czyli te osoby które dostały słusznie bana, muta czy slaya i się obraziły?
    Jak tak to wiesz chyba co to znaczy.

• @MoSzAK ja jako moderator to widzę! Mi bana nie dałeś, wywyższasz się i myślisz że mając te funkcję wszystko Ci wolno. JESTEM ZA UKARANIEM

• Zamknij ryj to u was obraza? Ojoj byscie wbili na jb gdy nie ma admina xD

• Ban Team

@Rickoo wywyższam???? Miałem moderatora na 3-ech dr'ach i nie było na mnie skarg oprócz jednej która była dla żartu.
    To że tutaj banuje itd. to chyba nie bez powodu?
    A i w jaki sposób się niby wywyższam?

• @MoSzAK Jak się wywyższasz? Np. spam na msay , nie kulturalne i szydercze zwroty do moderacji i graczy. Najśmieszniejsze jest to że jak ktoś coś robi innemu graczowi to dajesz CZĘSTO ostrzeżenia ale już jak coś się tyczy Ciebie to od razu ban/mute. I to co piszę to nie widzę tylko jak tylko wiele osób z moderacji i to od dłuższego czasu. Skoro mutujesz za nadużywanie gdy gracze ROZMAWIAJĄ to dlaczego nie mutujesz za brak mutacji? WIELOKROTNIE gdy jesteś na serwerze i ja wchodzę to dzieci bez mutacji się odzywają i po tym jak ja je zmutuje to nagle gracze piszą "W końcu ktoś ich zmutował" "W końcu ogarnięty moderator". Wydaje mi się że to co przytoczyłem to tylko ułamek takich sytuacji. DR a SURF to dwie różne rzeczy i zupełnie różni gracze. Nie można generalizować że skoro tam nie narzeka nikt na Ciebie to jesteś idealnym,bezbłędnym adminem. Różni ludzie różnie wpływają na innych i niestety takie generalizowanie nie jest rzetelne. W odczuciu moim i wielu innych osób po prostu nie nadajesz się na tę funkcję, to już kolejna skarga na Ciebie i moim zdaniem kolejna słuszna :) Tyle ode mnie i kończę dyskusję z Twoją osobą

• @MoSzAK te tez. Ale wiekszosc to te osoby których nie karałeś

• Właściciel DD2/Mirage/Cache

spamienie na msay <3

• @Szmucki uwierz że takie coś wkurza i utrudnia grę gdy nie możesz zmienić broni

• Właściciel DD2/Mirage/Cache

wiem przecież, ale czasami mi się zdarzy :)

• Ban Team

Lepiej spamić na csay bo wtedy nie przeszkadza :D

• Właściciel

@MoSzAK zrezygnował z funkcji admina.

Temat zamknięty

• 72
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.