Skarga na admina (MoSzAk_dA-K!nG)
  • Twój nick: SzybkiWładek
    Godzina i data zdarzenia: Około 13:45/ 09.10.2017
    Mapa: surf_egypt_oasis
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: MoSzAk_dA-K!nG
    Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/moszak/
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)- Moderator MoSzAk_dA-K!nG niesłusznie, kilkukrotnie zabijał gracza/y komendą , po czym jak została mu zwrócona uwaga zamiast normalnie dojść do porozumienia.
    Dał wyprowadzić się z równowagi i zaczął zwracać się do gracza słowami : Zamknij ryj itp
    Zapewne Moszak dostanie kolejne ostrzeżenie których można dostać nieskończoną ilość i pisanie tej skargi będzie tylko niepotrzebną stratą czasu lecz mam w głębi jakaś nadzieje , że zostaną wobec niego wyciągnięte jakieś konsekwencje./ Dodam dla ułatwienia , że moment gdy moszak obraża gracza znajduje się między przedostatnią a ostatnią rudną.
    Dowody: (screeny, demko): http://628777.node99.pukawka.pl/dem-surf_egypt_oasis-1507548720-1507550160.zip
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):

ostatnio edytowany przez SzybkiWladek
  • Ban Team

@SzybkiWladek po pierwsze nie obraziłem nikogo tylko powiedziałem raz zamknij się bo nie daliście mi dojść do słowa
    Po drugie przedłużaliście dlatego was zabijałem.
    P.S szkoda że gdy nie ma twoich kolegów to jesteś taki iły a przy kolegach kozak największy.

• Potwierdzam to do mnie moszak powiedział "Zamknij ryj" tak o bez powodu.Dodatkowo rozmawiałem sobie z władkiem a on mówi że to nadużywanie mikro.

• Ban Team

@Senpai rozróżnij rozmawiamy od gadania non-stop przez całą rundę. Od tego jest team-speak.
    Po drugie tak jak napisałem nie dałeś mi dość do słowa i mnie sam obraziłeś.

• @MoSzAK powiedział w Skarga na admina (MoSzAk_dA-K!nG):

@SzybkiWladek po pierwsze nie obraziłem nikogo tylko powiedziałem raz zamknij się bo nie daliście mi dojść do słowa *Nie powiedziałeś zamknij się tylko zamknij ryj. I jak nie możesz dojść do słowa to grzecznie czekasz zanim starsi skończą mówić a nie zaczynasz obrażać
    Po drugie przedłużaliście dlatego was zabijałem. * Nie przedłużaliśmy bo żyli jeszcze inni gracze a poza tym strzelaliśmy się w bs z scout'ow z no zome i nikomu oprócz tobie to nie przeszkadzało.
    P.S szkoda że gdy nie ma twoich kolegów to jesteś taki iły a przy kolegach kozak największy. * Na serwerze dogaduje się prawie z każdym więc twierdzenie , że przy kolegach zgrywam kozaka jest trochę słabe bo idąc według twojego toku rozumowania zawsze jak jestem na serwerze jest jakiś mój kolega ?

ostatnio edytowany przez SzybkiWladek
  • byłem i nie polecam to było słuszne i nara

• Ban Team

@SzybkiWladek chodzi o to że jakoś jak go nie było to rozmawialiśmy normalnie, nie kłóciliśmy się a jak był senpai to już taki hoho kozak.

• Moszak kiedy cie obrzaziłem ? Zobacz sobie demko.

@SzybkiWladek chodzi o to że jakoś jak go nie było to rozmawialiśmy normalnie, nie kłóciliśmy się a jak był senpai to już taki hoho kozak.

• Ciebie prawie zawsze nie ma na serwerze więc nie wiem kiedy my się normalnie dogadywaliśmy. I nie zgrywałem kozaka tylko broniliśmy się gdyż już z 3 raz slayales senpaia bez powodu .

@MoSzAK powiedział w Skarga na admina (MoSzAk_dA-K!nG):

@Senpai rozróżnij rozmawiamy od gadania non-stop przez całą rundę. Od tego jest team-speak.
    Po drugie tak jak napisałem nie dałeś mi dość do słowa i mnie sam obraziłeś.

• Nie rozmawialiśmy non stop co rundę a nawet jeśli na serwerze było mało osób i żadna z tych osób ani poprzez mikrofon ani poprzez czat nie zwróciła nam uwagi byśmy byli ciszej . Po raz drugi przeszkadzało to tylko tobie .

• Ban Team

@SzybkiWladek to że mnie nie ma na serwerze to już nie moja wina gdyż miałem powody i master o nich wie, a to że niby nikomu nie przeszkadzaliście to niby skąd wiecie? To że nikt się nie odzywał to może dlatego że nie ma mikro nwm.
    A nawet jak to od gadania sobie we dwójkę jest team-speak a nie serwer.

@SzybkiWladek to że mnie nie ma na serwerze to już nie moja wina gdyż miałem powody i master o nich wie, a to że niby nikomu nie przeszkadzaliście to niby skąd wiecie? To że nikt się nie odzywał to może dlatego że nie ma mikro nwm.
    A nawet jak to od gadania sobie we dwójkę jest team-speak a nie serwer.

Fakt mikra może nie mieć ale jestem pewien na 100 % , że klawiaturę już ma i pisać może. Zataczasz teraz takie koło ja ci odpowiadam na jeden argument ty tworzysz kolejny kompletnie bezsensu i wracasz do wcześniejszego pisząc dokładnie to samo. Proszę cie skończ już wypowiadać się pod tym tematem bo myślę , że nic więcej mądrego nam nie napiszesz i poczekajmy grzecznie na wypowiedź kogoś innego. Dziękuje z góry i pozdrawiam .

• @MoSzAK nie oszukujmy się, często obrażasz zarówno graczy jak i mnie :) Słowa typu "Daj głos" i różne, wszelkiego typu szydercze zwroty są u Ciebie normą mimo że już Ci kilka dni temu na to zwracałem uwagę. Często wykazujesz się brakiem znajomości bądź nadinterpretacją regulaminu. Moim zdaniem (i zapewne wielu inny osób też) pozwalasz sobie na za dużo. Pamiętajmy że bycie moderatorem to przywilej dla wybranych wiążący się z odpowiedzialnością. Jeśli czegoś się wymaga od innych (czyt. Graczy) należy samemu dawać przykład :) Tyle z mojej strony i uważam że jak najbardziej takie sytuacje występują :)

• Ban Team

@Rickoo kilka dni temu? Wydaję mi się że przez weekend mnie nie było a w tamtym tygodniu nawet cie nie widziałem.
    @SzybkiWladek może i ma klawiaturę ale mógł cię zmutować bo jak gadaliście cały czas to nie miał komu tego zgłosić.

• @MoSzAK było to w zeszłym tygodniu, dnia nie podam konkretnie bo nie pamiętam :)

• Ban Team

@Rickoo jeśli chodzi o to to było chyba 2tyg. temu ale to nie ważne. Chodziło mi wtedy o żart bo nie odzywałeś się i chciałem tak powiedzieć żebyś coś powiedział.
    P.S wtedy gdy to mówiłem zaśmiałem się.

• Moderator Surf + RPG

Juz ostatnio byla jakas afera z @MoSzAK a teraz to... moim zdaniem sluszna skarga.

PS :Powinienes popracowac nad swoim zachowaniem Moszak

• @MoSzAK według mnie powinieneś popracować nad swoimi emocjami No,który admin zwraca się do gracza "zamknij się" on też ma prawo się odzywać no chyba że zaczyna przerywać to można mu powiedzieć żeby nie przerywał itp. a według mnie skarga słuszna.

ostatnio edytowany przez PingwiN
  • Ban Team

świeżaki @kamjel @PingwiN pochodzcie po innych serwerach i popatrzcie jak sie ludzie odzywaja. ZAMKNIJ SIE jak ktos przerywa albo za duzo gada a nie dziala na niego nic nawet ĆSS albo TS? jak ktos grozniej powie to jest cisza i wszyscy graja zamiast pierdolic 3 po trzy. Kazdy admin powinien nad soba popracowac , bo nikt nie jest swiety.

• Moderator Deathrun 5

@Heri spokojnie ;) To jest ich wypowiedź i myśli więc po co ? Wątpię że zdanie zmienia i tyle jak chcesz im to wyjaśnić to na pw bo w skardze rozpoczniemy kłótnię

• 72
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.