Prośba o unbana Quertox
  • Opiekun Jailbreak

Przecież @Master wtedy kiedy zbanował Katarine co byliśmy na ts3 zobaczył, że ty też pisałeś :c

• @Haqu master sam mówil że nie jest pewien :D przyznałem się do wszystkiego i myślisz że do takiego gówna bym sie nie przyznał? naprawdę przyznaje się do wszystkiego co zrobiłem ( co napisałeś ) ale że to zrobiłem mi nie udowodnisz ;) w sumie nie wiem czemu próbuje udowodnić tak mało istotną rzecz :D

Naprawdę @Haqu przestańmy już robić ferment :D ja do ciebie nic nie mam, wiem że mi nie wybaczysz. Ale przynajmniej przestańmy zaśmiecać forum.

ostatnio edytowany przez Quertox.x
  • @Sopel14 Na Ciebie też miałem zły wpływ . Przepraszam <3 KC :*****

• Właściciel DD2/Mirage/Cache

@Czak a no jak tak to spk

• @Czak powiedział w Prośba o unbana Quertox:

W tym poście chciałbym umieścić wszystkie powodu i skutki które ja sprowokowałem...
    Gracz Quertox Boże ideał człowieka miły , uprzejmy , mądry ... można by tak wymieniać dalej ale to nie ważne.
    Przestawię Wam teraz mnie . Gracz Chuck bardzo toksyczny , chamski .
    Quertox przed poznaniem mnie był bardzo dobry , 0 banów , dogadywał się z każdym , pomagał innym . No ogólnie no toxic gut gut . Wszyscy wiemy jak wpływam na ludzi @Kubaaa-XD @Quertox-x . Jak już kogoś winić to mnie a nie jego. Szansa każdemu się należy .... Wierze że on się zmienił @Haqu daj mu szansę a nie odrazu negatywnie się do niego nastawiasz :/
    Dziękuję więcej nie mam nic do powiedzenia.

nadal jest ideałem ;) <3

• Moderator Deathrun 5

Przypominam osobom wyżej, że istnieje coś takiego jak pw.

Pozdrawiam Bart :)

• @Master masz nową lekturę do czytania. Zawsze lepsze to niz niemiecki haha

• Właściciel

Niestety dalej pamiętam co zrobiłeś. Może za parę miesięcy się to zmieni.

Temat zamknięty

• Właściciel

Haqu zgodził się dać Quertoxowi ostatnią szansę.

• 75
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.