Skarga
  • Twój nick: Guminiko
    Godzina i data zdarzenia: 10.10.2017 22:30 około wieczorem
    Mapa: holyshit4,dr.stone, princess akai, bieber
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: KillForSkill
    Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/dawidek10/
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) szantażował mnie że mam mu dać 2000kredytów i że mam mu dać arcanine bo mu tak pisałem ale nie ma dowodów powiedział old ja 1 ale gdy go zabiłem nagle powiedział pestki i mówił że mam bana i dał na 30 min ja mu dałem 2000kredytów i arcanine to bo nie chciałem mieć bana
    Dowody: (screeny, demko): demko
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów)nie ma światków bo byli tylko jego koledzy a mnie wszyscy wyzywali

• Ban Team

Jutro zobacze demko

• Nikt cie nie wyzywał,byłem w tych godzinach,a pozatym admin cie nie szantazowal tylko mowiles ze mu dasz :*

• Nothing wy tam byliście i mnie obrażaliście

• Tyle ze beke se robilismy, nic o tobie nie powiedzielismy :P A co do obrazania to ty mnie obraziles pierwszy wiec :dagger:

• to było tak pisze do mię że jak wbije na serwer to da mi 2k kredytów i arcanine i specjalnie żeby to dostać wbijam na serwer a w tym czasie daje komuś innemu to chyba nie powinno tak być.Co do szantażu to go nie szantażowałem .I drogi Guminiko nie dałeś mi 2k :* :D

• Właściciel DD2/Mirage/Cache

@Nothing123 "poza tym"* :)

@Guminiko "świadkowie"* ;)
    Nawet masz we wzorze dla ułatwienia "Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów)" :smile:

@Q-Q-Q mnie* @suodka-kicia <3

ostatnio edytowany przez Szmucki
  • Ban Team

@Q-Q-Q musi zwrócić przedmioty oraz dostaje upomnienie (@Master jeżeli mogę XD)

Temat zamknięty

• 10
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.