Emer0s Skarga
  • Pisze od nowa bo ze wzorem:
    |-Twój nick:Bolesław krzywousty
    |-Nick osoby oskarżonej:Emer0s
    |-Steam ID / IP gracza:niemam
    |-Data i godzina:koło 20
    |-Mapa wtedy aktualnie grana na serwerze:Mirage
    |-Opis sytuacji:Ktos mówil ze emer0s ma adma chyba szpanol, pytam sie czy sprzedaje vipa za sms powiedzial ze tak no to jako ze był "adminem" postanowilem kupic wszystko widac na ss jak to przebiegalo mysle ze wszystko jasne ze oszukal
    |-Dowód:Screen0_1507755260530_emeros.jpg

• I co do ludzi ze pisza ze windows vista to nie :D To jest windows 7 z ustawionym najlepszą wydajnoscią gdzies w poradniku widzialem na fpsy

• Ale pytałem sie czy mozna kupic smsem,bo niedziałało a mozliwe ze mial dostep to sie spytalem jako ze niby byl adminem :)

• Moderator Deathrun 5

Zresztą On Cie nie oszukał. Vipa kupuje się na stronce.

ostatnio edytowany przez bart
  • Ban Team

@bart szanuje :D
    @Krzywousty mówiłem, że 7 pod twoim poprzednim postem :D
    w vistcie inaczej chyba tray wyglądał i nie wiem czy był eksplorator Windows, a w 7 był :D

• @bart
    No wgl nie oszukał xD
    Albo po prostu nie ogarnia, więc skarga całkowicie słuszna

1. Admin ma zakaz sprzedawania vipa na serwerze(Może robić to tylko właściciel i opiekun serwera).

• Moderator Deathrun 5

Za wykorzystywanie ludzkiej naiwności takich jak Emer0s powinno dodawać się do czarnej listy wszystkich serwerów. Pieniądze które miały zasilić konto serwerowni zostały celowo przekierowane tak aby spełniły zachciankę złodzieja. Wnoszę o permanentne zbanowanie na wszystkich serwerach połączonych w sieć CsWild.

Regulamin Banowania:

1. Podszywanie pod Administracje = Ban na 7 dni.
    2. Okradanie graczy = Ban permanentny.
    3. Podszywanie pod Administracje = Ban na 7 dni.
      Link do profilu oskarżonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198064080535

ostatnio edytowany przez fredzio1337
  • Właściciel

Oszust został zbanowany na wszystkich serwerach.

Temat zamknięty

• 9
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.