Metin 2 ClassicMT2
  • Globalny Moderator

Czy gra ktoś tutaj w Metina na Classicu w żółtych? Jak nie to serdecznie zapraszam, możecie ze mną pograć, można się również na ts3 dogadać, mamy gildię CSWILD :D

• Hipster i metin? :o Ja myślałem że tylko w Csa gra i boostuje Mastera. Hehe :) Powodzenia z gildia ;)

• Ban Team

Classic największy syf serwer same dzieci od isamu :X

• Opiekun Jailbreak

Jak się trochę ludzi zbierze ogarniętych to moge popykać :p

• Globalny Moderator

Zapraszam serdecznie, ja już 41 lvl mam i chętnie pomogę, trochę dzieci jest ale dzięki temu łatwo odbić spota :D

• Młodszy Moderator Forum

Moi koledzy z klasy zaczęli także grać i ja też miałem zaczynać,ale ostatnio mało czasu przyjdę że szkoły pogram chwilę na serwie lub mma i lecę spać jak się zdecyduje to napiszę

• Ban Team

Jak będzie fajna ekipa to się dołączę :D

• No nie wiem nie gram w metina ale widzę że coraz więcej osób gra więc chyba zacznę :D

• Globalny Moderator

Zapraszam na ts, na kanały cswild, pogadamy :D

• Ban Team

@Nieznajomy Polecam ja z @Myla gramy w 2 ja mental 112 a myla wp 105
    Fajny serwer też możemy z mylą pomóc komuś na start a na ts'ie jesteśmy zawsze :D Więc również chętnych gry na Sheim zapraszamy do nas na kanał (Wystarczy do jednego z nas napisać na ts jesteśmy zazwyczaj na naszym kanale w przedziale "Gildia 2 | BiM"

ostatnio edytowany przez Koalka
  • Współwłaściciel Deathrun 5

@Koalka Myśle że sheim jest bardziej ogarnięnty.A co inni na to powiedzą? :D

• Globalny Moderator

Wolę tutaj, już zacząłem, kto chce niech się dołącza i tyle, chętnie pomogę na starcie :)

• Ban Team

@Hipster Nikt nie każe nikomu grać my rzuciliśmy z @Nieznajomy propozycje gdyż np. Ja oraz myla mam spory asortyment przedmiotów i możemy wspomóc nowszych graczy :D . A chyba nie ma sensu pisać osobnego postu skoro już tutaj można to napisać

• 20
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.