Podanie na moderatora
  • Współwłaściciel Deathrun 5

Nick:Nieznajomy
    Imię:Jakub
    Staż na serwerze: (sprawdzamy za pomocą TEGO PORADNIKA)13 godzin ale do piątku/soboty wbije wymagane 15
    Profil Steam:http://steamcommunity.com/id/21455345/
    Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? :Chciałbym zostać moderatorem ponieważ na serwerze mają miejsce takie sytuację typu:Obrażanie graczy,dzieci które nie posiadają mutacji i mimo tego że zwracam im kulturalnie uwagę że mikrofon jest od 15+ lub po mutacji to zaczynają mnie wyzywać jak i innych graczy,skracanie przed 4:45 i wiele innych.Na serwerze spędzam od godziny do 2/3 na dzień.Z tego co zaobserwowałem obecna administracja wchodzi bardzo rzadko,odkąd gram na serwerze to widziałem 2/3 adminów i to bardzo rzadko naprawdę....Myślę że pomogę w utrzymaniu porządku na serwerze.Mam dobre kontakty z graczami,zawsze chętnie coś pomogę wyjaśnię.Spytacie dlaczego składasz jak nie masz jeszcze 15 godzin?Odpowiedz jest prosta,mianowicie nie da się grać a codzienne pisanie skarg staje się nudne ...
    Doświadczenie:Opiekun DR5
    Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal):Psc
    Kontakt:Steam/ts3/forum

• Grafik

Na tak
    +MILY
    +POMOCNY
    +Doswiadczenie
    +Forum
    +wiek
    +staz

• Na tak:
    -Często Widać na serwerze

• Jak najbardziej na tak :
    +wiek
    +staż
    +spoko mordka ;D

pzdr PingwiN

ostatnio edytowany przez PingwiN
  • Ban Team

na tak:
    +wiek
    +doświadczenie
    +forum
    +podanie (*,ponieważ *,że)
    -staż

• Pozdrawiam Bart :)

• Młodszy Moderator Forum

Jestem na tak:
    +wiek
    +mutacja
    +doświadczenie
    +Przyda się tam admin, bo obecność obecnej administracji to jakaś porażka. Oczywiście bez obrazy dla właściciela, ale jeszcze nigdy nie widziałem tam administratora pod moją obecnością.

@Wielki_HeadShot

• Jestem na nie
    -brak mutacji :*
    -staż
    -czasem krzyczy :C

ostatnio edytowany przez BlackFord
  • Na tak
    miły
    doswiadczenie
    +-godz

• 11
    Wyświetleń