Skarga patrykus
  • Twój nick: TombR4ider
    Godzina i data zdarzenia: 2017-11-21
    Mapa: Niewiem
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Patrykus
    Link do profilu steam oskarżonego:Nie posiadam
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Mialem wyciszonego csa gadalem z kolezanka na ts , kolezanka poszla na zw , to zaczalem sb beatboxowac i doslownie przy bunnyhopowaniu odpalilem guzik przypadkowo na mikrofon W cs (kazdemu sie zdarza) I doslowanie 3 sec mi sie odpalil , i mialem wyciszonego csa nikt mi nic nie napisal ani nic , dostalem muta na tydzien
    Dowody: (screeny, demko): Demko mozna zobaczyc w godz 18-20
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Serwer

• jak by to było raz to byś nie dostał ale po chwili zrobiłeś to jeszcze raz

• Zostawiam zdanie dla kogos kto nie scamuje i kto nie daje bez powodu mutów i banow :)

• J3ST3M Z4 unMUT3M LUB D3GR4D3M
    :d

ostatnio edytowany przez PiONeeR
  • Poza tym Patrykus próbuje skamować. Na dowód jest rozmowa, próbuje "pomóc" zrobić kosę. Sztucznie na pw przeprasza mnie że dał bana.

JESTEM ZA DEGRADEM

ostatnio edytowany przez xxx
  • Uważam że to była chwila . Tombrider dosłownie 2 razy włączył mikro na dosłownie 3 sekundy więc nie powinen dostać bana na 7 dni co najwyżej 30 min

• @barteka112 Bana? chyba muta, a poza tym Twoje konto zostało utworzone 4 minuty temu...

ostatnio edytowany przez PiONeeR
  • Nikomu BEATBOX nie przeszkadzał.

• xxx - nawet nie zrobilem tego specjalnie ale no jak nie przeszkadzal to kolejny powod do tego ze mute niesluszny :)

• xxx tak się składa że się pomyliłem ale co z tego że mam konto 4 min skoro byłem na serwie przy tym i słyszałem cała sytuacje

• Według mnie, Patrykus nie powinien dostawać degrada, chociaż mut na tydzień mógł być krótszy ( Patrykus 'robił' kosy kiedyś, ale nie podczas adminowania ) i sory za ortografię ;/

• Właściciel

Zostałeś odblokowany na czacie głosowym, bo blokada było zdecydowanie zbyt surowa. Admin miał prawo Cię zmutować, ale trochę przesadził z długością.

Temat zamknięty

• 13
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.