Prośba o unbana
  • Twój nick:>Manekin
    Link do twojego profilu steam:http://steamcommunity.com/id/dafakekxd/
    Data:>21.11.2017
    Serwer:> JailBreak
    Opis sytuacji:> No niestety przeliczyłem sie co do humoru pewnego administratora no i na chacie napisałem JH. Można sie domyśleć o kogo chodzi
    Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga:> Ogólnie tak, wiesz Haqu ze nie mieliśmy żadnej spiny oprócz tej zaistniałej 21.11.2017 i poprostu chce to jakos naprawic/przeprosić za te dwie litery. Sytuacja sie nie powtórzy, to ci moge obiecać. Wiec myśle ze
    wybaczysz taki głupi błąd. Taką mam bynajmniej nadzieje. Bo szczerze tez sam odpowiedz czy przez 2 litery ułożone akurat w taką kolejność odrazu trzeba interpretować jako obraze i dawać taką dużą kare. Różnie można odczytać taki skrót. Nwm np Jerry Harvey taki inżynier dzwięku. Ale cóż, admin ma zawsze racje i tego sie bede trzymał. Dobra w każdym razie przepraszam i mam nadzieje szanowna administracjo ze pozwolicie mi sie nawrócić.

• Moderator Forum

od razu odrazu
    "tak dużą karę" "taką dużą karę"

@Haqu, może szybciej przeczyta :)

• Ban Team

Każdy zasługuje na drugą szanse. Za ub.

• A więc jest to gracz który takich rzeczy nie robi nie jest agresywny ani nie rage quit XD ale tak na poważnie jestem za unbanem tym bardziej że przeprosił

• gracz nigdy nie był banowany

• Opiekun Jailbreak

Na nie z prostego powodu. Niektórzy zrozumieli swój błąd i nie kłamali w monitor przy prośbie o ub, że JH na serwerze Jail break gdzie jestem administratorem znaczy "Jerry Harvey" po całej dramie związanej z tymi literami jest dziwnym zbiegiem okoliczności.
    Bana dostał za bezczelność, oraz za ucieczkę przed banem po napisaniu tego po czym wróceniem na serwer z własnej woli, żebym go zbanował (o ile się nie mylę).

Ja nie jestem Diss stream, żeby wysłuchiwać takich liter bo mogę nad tym zapanować ;)

Gracz na PW był w pełnej świadomości, iż nie dostanie UB i jak sam napisał nawet mu na tym nie zależało.

• Ban Team

Po tym co napisał Haqu zmieniam swoje zdanie na nie.

• Oj haqu... a ja nadal nie rozumiem co cie w tym tak boli. Przeprosiłem i na pw i w podaniu. Nie wydaje mi sie żeby to była ucieczka, nawet nie zwróciłem uwagi na to że jesteś na serwerze. Poprostu miałem zamiar wyjść. Nie rozumiem też tego czy naprawde napisanie ,,jh" jest aż tak dużym przewinieniem że nie możesz dać tej drugiej szansy. Cóż, próbowałem przeprosiłem. A ty nadal trzymasz sie swojego zdania. Spójrz w przeszłość, nie jestem jedynym, który tak napisał ale prawdopodobnie jedyny który tego ub nie dostanie.

ostatnio edytowany przez manekin_-
  • Każdy zasługuje na drugą szansę, ja też taką dostałem i się poprawiłem. Z tego co rozmawiałem z manekinem na TS bardzo tego żałował i codziennie mnie się pytał czy zapytam się Haqa czy dostanie ub po czym stwierdzałem że to nie ma sensu więc sobie odpuściłem. Proszę Haqu o danie mu drugiej sznasy.

• Jestem na nie
    Jakiś czas temu była mowa o tym skrócie więc myślę że nie powinniśmy tu mówić o UB

• Moderator Surf + RPG

Wiem że nie gram na jb i nie powinienem się tu wypowiadać ale osobiście nie dawał bym UB bo inaczej może się stać coś takiego jak z Disem niech będzie to przykład dla ludzi.

• @Senpai A no tak zapomniałem, bo haqu to dosyć sławny streamer. Ogląda go pół miliona ludzi i nagle wszyscy zaczną pisać jh. Nwm czy o to ci chodzi, ja to tak odebrałem

ostatnio edytowany przez manekin_-
  • Była mowa o tym skrócie jak miał bana, a poza tym co się stało z Disem? To wygląda tak jakby "JD" miało go obrażać, zrobił z siebie Voldemorta którego imienia nie wolno wypowiadać. I tak większość graczy na serwerze JB ma szacunek do Haqa i to się aż tak nie rozpowszechniło jak "JD"

• Za ub quertoxowi daliście to i jemu należy się
    Szansa

• Grafik

Nalezy jemu 2 szansa ale kiedy się powtórzy taka sytuacja no to nie dostanie następnej szansy

• 20
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.