Skarga - PaTrYkUs
  • Twój nick:darkensjee
    Godzina i data zdarzenia:21;27
    Mapa:iceworld
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:PaTrYkUs
    Link do profilu steam oskarżonego:
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)Więc tak.. Wszedłem na serwer (DR2) i byla mapa Iceworld i zaczeli mnie wyzywac ze jestem slaby, random itp. i jeden koleżka o nicku którego nie pamiętam powiedział że jestem słaby, to ja mu odpowiedzialem "Jestem tu 2 więc ryj." I patrykus spytal sie go czy go to urazilo (oczywiscie specjalnie bo mial do mnie pretensje jakieś ze nie zrobie rekordu) I spytal sie specjalnie. On odpowiedzial że "TAK BARDZO" i dostałem bana uwagaaaa. Na 2 DNi i 2 H XDDDDD NIE NO SIKAM ZA TAKIE COS?
    Dowody: (screeny, demko):http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1211585327
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):

• Dostałeś bana nie tylko za to że wyzwales 1 osobę tylko ciągle byłeś chamski dla całego serwera jaki to dobry nie jesteś itp. Pozdrawiam

• Nie jesteś bez winy Patryku. Pamiętam jak wyzywałes na dr5 ;) @kajmann

• Grafik

@Nieznajomy To za degradem tam zle napisałem

• Grafik

Jestem za upomnieniem
    Sam wiem jaki darkuś jest wkurwiający i szyderczy.
    Ale nie powienieś tak zrobić

• mnie to obraziłow bo ta obraza była w moą strone a admin po prostu zareagował

• Moderator Forum

To juz jest któraś z kolei skarga na patrykusa

• Grafik

Ale troche jest prawdy ze darky wyzywal

• @Nieznajomy Jestem takiego samego zdania.

• Rozumiem każdy może się zdenerwowac ale ten gracz po przyjściu na serwer odrazu mówił jaki to on jest od nas lepszy że on zaraz wr wszędzie zrobi gdy ja go pierwszy raz widziałem poprostu nie lubię takiego chamstwa i kozaczenia

• NIc takiego nie mowilem XDDD Powiedzialem ze na goodgame zrobie z 11-12 sec a ty zaczeles wyzywac "oo nie zrobisz, daawaj kozaczku pokaż" itp więc/XD

• Powiem ci tyle, że jeżeli @patrykus dostanie degrada to nie będzie prawie żadnego administratora na serwerze oprócz blacku wbija raz na tydzień a kriss już wgl a i dodam, że tam jest taka patola tam ci się młodsi gracze wyzywają, nie spełniają życzeń tt i wgl :)

• To w końcu dr2 czy 3 bo skarga jest w dziale z dr3 a napisałeś że wbiłeś na dr2.

• @MoSzAK wiem, pomyliłem się. Pisałem u góry że sie pomylilem.. chodzi o dr 3 a nie dr 2..

• @patrykus raz byłem na serwie i gdy typ zabił tt tt powiedziało pestki trochę za pózno a i tak zbanowałeś gracza.

• 21
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.