Prośba o unbana
  • Twój nick: anvi
    Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197966629674/
    Data:11/26/2017 - 01:03:57
    Serwer: FFA chyba, dawne dd2/mir
    Opis sytuacji: no wachu stwierdził, że wallhack, cóż poradzisz. strzelam, że zbanował mnie za to, ze wybieglem w typa z prefirem na sandwichu, chyba, ze więcej, to róbcie co tam chcecie
    Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: pooglądajcie, czekam na unbana
    jeśli chcecie, moge zmienić profil na publiczny, jeśli pomoże wam to w ocenie, czy cuś. nie wiem. mam admina na innej, w sumie bardziej znanej serwerowni, tylko serwery jakoś mało popularne
    logi:
    Disconnect: Zostałeś zbanowany przez: Wachu
    Powód: wall hack
    Data nadania: 11/26/2017 - 01:03:57
    Długość bana: Permanentny
    Więcej informacji na: http://dd2mirbany.cswild.pl.
    Disconnect: Zostałeś zbanowany przez: Wachu
    Powód: wall hack
    Data nadania: 11/26/2017 - 01:03:57
    Długość bana: Permanentny
    Więcej informacji na: http://dd2mirbany.cswild.pl.
    //steamid sobie znajdziecie

• Obserwowałem Ciebie przez kilka rund. To nie jest możliwe, żebyś miał idealny timeing przez 4 czy 5 rund twoje pewne wychylania rozumiem możesz mieć wyćwiczony prefire na pewnych mapach i nawyki ale twoje wcelowywanie się w przeciwnika było zbyt oczywiste nawet przez smoki :)

• no to proszę innych o jakąś opinie, bo twoją już poznałem
    akurat mi się fajnie grało dzisiaj ;_;
    na innych serwerach jeszcze noscopy przez smoki wchodziły albo w locie, dobry dzień

poza tym,
    https://www.gametracker.com/player/anvi/193.33.176.67:27040/
    sporo tego
    nawet więcej od ciebie :V

ostatnio edytowany przez anvi
  • Moderator Forum

Jaki paradoks, niby serwerownia bardziej znana, a serwery już nie, to się to chyba mija z celem

• Popieram @Szmucki, powiem ci że niezłe porównanie :)

ostatnio edytowany przez PingwiN
  • @Szmucki @PingwiN czyli rozumiem, że nie macie nic sensownego do powiedzenia, więc czepiacie się słówek. okej. róbcie tak dalej, jesteście bardzo przydatni.
    Chodziło mi o to, że serwerownia jest popularna, a niektóre jej serwery są wyżej w rankingu niż wasze. natomiast serwer, na którym mi przysługuje admin nie jest mocno oblegany. Areny i only awp są wysoko w rankingu, natomiast (moje) FFA jest niestety nisko. jeżeli chcecie nazwę to priv, bo jeszcze jakiś pajac mnie zbanuje, znając życie.

przechodząc do meritum. znalazł ktoś coś na mnie oprócz Wacha, czy ogólnie każdy ma to gdzieś i niesłuszne bany są na porządku dziennym?

poza tym Wachu - nie ujmując twoim kompetencjom (a może trochę?) nie dość, że mam na tym serwerze więcej godzin, to i w CSy mam o wiele więcej. 4k godzin samo nie przyszło, a niektóre strzały są po prostu kwestią dobrego timingu i wyczucia gry.

więc, ponownie zapytam: czy byłby ktoś w stanie przejrzeć to demko i wypowiedzieć się rzetelnie, czy skończy się na wypowiedziach pokroju pingwina i szmuckiego?

• nie wiem co się stało z opcją edytuj, więc stworzę kolejny post:
    macie demka:
    http://615223.node97.pukawka.pl/dem-de_mirage-1511653860-1511656200.zip
    http://615223.node97.pukawka.pl/dem-de_dust2-1511651940-1511653800.zip

chyba te (do potwierdzenia przez Wacha), bo nie jestem pewien

• Młodszy Moderator Forum

@anvi Post można edytować do 10 minut. Po tym czasie ta opcja zostaje usunięta.

• Grafik

No widać na demkach ze trochę byłeś odpalony

• Moderator Forum

@anvi bez takiej dysforii, napisałeś "serwery" nie domyśliłem, że to chodzi o akurat ten jeden twój.
    Co to tego, że kontestujesz moją przydatność, mogę powiedzieć tylko jedno: ja osobiście czuje się bardzo przydatny, ale niekoniecznie muszę być przydatny tobie (aczkolwiek jakbys tylko czegoś potrzebował śmiało pisz do mnie :) ) Co to kwestii "bo jeszcze jakiś pajac mnie zbanuje", uważałbym...
    A jeżeli twój serwer faktycznie jest taki rachityczny, to zapraszam do mnie
    DD2/Mirage/Cache 193.33.176.67:27050
    :small_blue_diamond: Pozdrawiam :small_blue_diamond:

• dalej nie wprowadziłeś nic do tego tematu, a taką właśnie przydatność miałem na myśli (ale nauczyłem się dwóch nowych słów! tu się przydałeś)
    ale już mniejsza, nie chce się sprzeczać. po prostu chce tego unbana, albo kogoś z rangą wyższą niż szeryf do oceny tego demka ;_;
    swoją drogą "trochę odpalony" brzmi komicznie.
    grałem na tym serwerze z rok, 120h dowodów macie, zróbcie to obiektywnie.

• Jeżeli nikt Ci nie oceni tych Demek do jutra do wieczora to ja mogę zerknac bo mam zapewne większe doświadczenie od rang mm-ow :D

• Moderator Forum

Zebrałem się i obejrzałem te demka,
    DD2 zupełnie nie istotny tam było tylko kilka rund gdzie grał anvi i nic się praktycznie nie działo.

Dużo więcej akcji przyniósł nam mirage, ogólnie z tego co widziałem bardzo dużo gry na słuch i na wyczucie.
    Co do strzału przez smoke'a, to jak dla mnie w miarę normalny strzał, wcelowany w jedno miejsce po chwili oczekiwania anvi strzelił po protu w środek smoke'a.
    Dużo było pewności w grze. Najbardziej dziwna akcja, którą zobaczyłem to gdy anvi wcelowywał się tak trochę dziwnie w ławkę na B, wiedział o dwóch innych przeciwnikach w innych częściach site'u, a jednak patrzył w ławkę za którą był przeciwnik, a wydaję mi się, że nie mógł o nim wiedzieć, to jedyna akcja, której nie mogę wytłumaczyć, reszta jest w miarę do przyjęcia, chociaż przyznam szczerze, że nie dziwię się Wachowi bo naprawdę bardzo dużo szczęścia trzeba posaidać, żeby takie dobre timingi mieć. Podsumowując ja byłbym jednak za odbanowaniem gracza, chociaż nigdy nie będziemy do końca pewni winy lub niewinności/

• Opiekun Dust2/Mirage

Dużo szczęścia przy niektórych akcjach natomiast nie wierze w 4 akcje z mirka . Nie możliwe ze słyszałeś typa który wchodzi na walku przez pół bsa a ty przez skrzynki celujesz mu w głowę. Skany skanami ale bez przesady. Dwa co do popularności ffa serwer ma dwa tygodnie ? A tamte serwery są z 400razy dluzej

• chętnie wszedlbym z wami na TS podczas oglądania demka i (może) wytłumaczył dlaczego i jak się zachowywalem podczas gierki, ale chyba az tak mi nie zależy na tym serwerze. róbcie co tam uważacie, jeśli bedzie trzeba to znajdę inny.

niech bandi czy ktoś tam zdecyduje co chcę zrobić, chociaż strzelam, ze nie będzie to werdykt pozytywny i zamknijcie temat,

@Heri nawet nie chcę mi się myśleć nad tym o co ci chodzi z tymi serwerami, mam wrażenie ze się nie zrozumieliśmy, ale mniejsza z tym

• Jeżeli ogląda się demko z myślą/wiedza ze gracz którego oglądam ma wh to każda akcja będzie dziwna, według mnie gracz jest czysty.Demko przegladalem na szybko ale jedna czy może dwie akcje zwrocily moja uwagę ale to jest po prostu wyczucie i jeżeli ma się to doświadczenie, nie wiem akurat ile masz godzin przegranych ale jak ponad 1000 to nic tu dziwnego nie ma.

Jak zagracie jakiś dobry mecz na meczmejkerze czy na faceit to pobierzcie sami sobie i zobaczcie co to znaczy mieć dobry mecz i dziwne akcje.Ogladalem juz naprawdę sporo swoich i nie tylko swoich demek także jak dla mnie należy się UB.

ostatnio edytowany przez Mono123
  • Moderator Forum

Obejrzałem demka według mnie po prostu lucky.
    Jeżeli to ten @anvi którego znam i z którym grałem sporo to według mnie kolega czysty :D

• @LuckyNoob dla ciebie wszystko jest lucky i unlucky :)

• 22
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.