Skarga na admina Redux
  • Twój nick: Shiver
    Godzina i data zdarzenia: Ok. 23.00 25.11.2017 oraz ok. 01.00 26.11.2017
    Mapa: deathrun_aztecan_v5_go oraz dr_stone_wild
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Redux
    Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/happyvery/
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Napisałem, ze chcem pestki, po czym gracz mnie zabił i napisałem do Szanownego Reduxa czy go zbanuje po czym, ten osobnik udawał, że go nie ma (robiąc bh do końca czasu mapy) w skrócie 0 reakcji na moje słowa. A na drugiej mapie było podobnie chciałem awp, a gracz mi dał bhopa i mnie zabił tez 0 reakcji adminka.
    Dowody: (screeny, demko): Demka (lecz nie mogę wrzucić, bo coś nie działa)
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Pewnie nikt nie napisze bo lubi podlizać się do tego człowieka ;-)

Jak widzę to duża ilość osób narzeka na niego oraz jest za degradacją. Ja jestem tego samego zdania. Pozdrawiam. ;-)

• Kurwa mac
    japierdole

nie wytrzymam z tobą ile razy można mówic ze mam z/w
    a ty jak zwykle jesteś za przeproszeniem zjebany że tak się wyraże sam dajesz to czego inni nie chcą a potem ma wąty
    Moim zdaniem kup sobie mikro nic nie pisałeś ziomek miałem z/w
    i wyłącz sobie te jebane kurwa chat 0 cały czas to masz tylko ty jesteś jakiś dziwny przeszkadza co coś jak mam z/w Robilem BH bo mogłem nie do końca mapy obejrzyj sobie demko 2
    2 sprawa nie masz dowodów a ja mam
    świadków nawet nie wiesz kto ci to dał a sam to pisesz daj mi dowody na to potem pisz

• Na mapie Aztecan gracz ! Rush !, a na stone Reto (dokladnego nie pamietam)

• Wątpie że pamiętasz nazwy ich nicków daj demko dowody
    i ofnij te jeb*** voice 0 Bo nikt nie czyta tego co pisesz zawsze kurwa pisesz a oni ci odpowiadają a ty nie regujesz ingnorujesz ich sobie i tyle :)
    Mogę znaleźć graczy którzy to powierdzą

• @SicreT
    Widac jaki admin, poza tym dobre zw jak byles nonstop "dostepny"

• No byłem afka mam chyba brata jakbc i też gra

• Wątpie że pamiętasz nazwy ich nicków daj demko dowody
    i ofnij te jeb*** voice 0 Bo nikt nie czyta tego co pisesz zawsze kurwa pisesz a oni ci odpowiadają a ty nie regujesz ingnorujesz ich sobie i tyle
    Mogę znaleźć graczy którzy to powierdzą Odpowiedz mi na to

• @SicreT Nie musisz sie powtarzac, dalem wyzej jakbys nie zobaczyl ;-)
    dodam jeszcze to zawsze dodaje zeby napisali co chce inni ewentualnie tt jak napisales, ze odpowiadaja mi za pomoca mikrofonu to jak mam to uslyszec? Jak mam voice na 0 jak juz Ci pisalem xxx razy. Poza tym dobre zachowanie adminka, "zjebany" i inne wulgi. Brawo, brawo

ostatnio edytowany przez Shiver
  • Nucz się czytać 'za przeproszeniem'
    Moja wina że masz Voice zero daj sobie na 0,5
    Niektórzy nie czytają może czatu

• @SicreT
    Od tego masz admina jak sie nie myle zeby reagowac na chat pisemny jak i glosowy ;-)

• Chyba, ze nie wyrabiasz pilnowac obydwoch

• Widzę że nie ograniasz tego co do ciebie pisze więc daje głos komuś innemu

• No dlatego pisałem za Przeproszeniem że przepraszam za swoje słownictwo

• Redux skoro twój brat gra to wtedy on nie może banowac bo nie ma admina lub nie umie? W każdej chwili jak jest admin przed czyimś nickiem powinien spełniać swoje obowiązki.
    Bo jak jest admin to raczej jest po to aby banowal/mutowal/gagowal. Chyba ze ty wbijasz tylko po to aby pograć i mieć fejm bo jesteś adminem. Bylem na serwerze tez gdy twój kumpel albo ktoś bo gadałeś z nim normalnie zaczął wyzywać i nawet mu nie zwróciłes uwagi. Nie musisz pisać o dowodach bo każdy to wie tylko przytaczam taka sytuacje.

• Dodam jeszcze, ze demko moze kazdy zobaczyc kiedy chce, wiec juz sie nie tlumacz tym, ze dowodow nie ma

ostatnio edytowany przez Shiver
  • Właściciel

Nie będziemy tolerować tego jak admin wyzywa graczy na forum, nawet jeśli ktoś Cię prowokuje należy zachować spokój. Skarga w tym przypadku już nie ma znaczenia.

Temat zamknięty

• 19
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.