Skarga PATRYKUS
  • Twój nick: TombR4ider
    Godzina i data zdarzenia: 20:33 2017-11-30
    Mapa:snowdream 2
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Patrrykus
    Link do profilu steam oskarżonego: Nie mam
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): haha Juz żałosny admin sie robi za byle gówno banuje , chce sie dowartościować bo nikt na niego uwagi na serwerze nie zwraca gdy ja wbijam to jest ,siema tomb, a nagle mówie dla beki ze pierwszy bylem w terro , dostalem slaya i BANA hahahah , zróbcie coś z tym bo to juz Smieszne xddd
    Dowody: (screeny, demko):
    Powód: kłamanie
    Data nadania: 11/30/2017 - 20:26:55
    Długość bana: 2 godzin
    Więcej informacji na: http://drbany3.cswild.pl.
    przekreślony tekst
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):Disconnect: Zostałeś zbanowany przez: PłYwAk

• dostałes bana za kłamanie i nie tylko ty dostajesz bo nie bede faworyzował byłęs 2 w tero a ty mowisz ze ty pierwszy i mam ich slay to dostałęs bana za kłąmanie

• Wtf? od kiedy ban za kłamanie wiem za kłamanie kredytyowe lub cos takiego to jest ale za takie cos?

• Ban Team

@patrykus Weź troche zluzuj. Narzucasz straszny rygor, jakby to był jakiś obóz koncentracyjny... Jak powiedział, że pierwszy Był w terro a to nie prawda, to nie znaczy, że musisz mu od razu bana dawać... Zresztą jest gdzieś punkt w regulaminie, że nie może być 2 w terro? Tak jest jak jest za dużo osób na serwie i nic z tym nie zrobisz. Patrykus ogarnij się bo to co robisz nie idzie w dobrą stronę.

• Pozdrawiam Bart :)

ostatnio edytowany przez bart
  • Moderator Forum

Patrykus ma admina chyba od niecałego miesiąca a to już 8 skarga, dokładnie tak jak powiedział @bart to chyba nie idzie w dobrą stronę.

• TombR4ider moze patrykus cos zrobil zlego nie zebym go bronila bo nawet go nieznam tylko ze jak wchodzisz na deathrun 5 to wszystkich wyzywasz i mowisz ze sa ............. i ze nie umia skakac wiec wiesz...

• @Olaa Przypomnisz mi taka sytuacje? albo date bo nie pamietam cos zebym kogos wyzywal po tak dlugim proszeniu sie o ub ?;)

• Powiem tyle, że admin jest troszkę mało ogarnięty oczywiście bez urazy @patrykus :)

• Właściciel

Admin dostaje ostrzeżenie
    Temat zamknięty

• 13
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.