Skarga
  • Wzoru nie widziałem a jak jest to przepraszam ale nie widziałem
    lmlZ3liter

OdDeDoDe
    nicki osób które wbijają na kanały i obrażają i nie dają spokoju

• Twój nick:
    Godzina i data zdarzenia:
    Mapa: h
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:
    Link do profilu steam oskarżonego:
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)
    Dowody: (screeny, demko): demko
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów)

• Młodszy Moderator Forum

@双xPiONeeR明 Ale on składa skargę na teamspeaka.

• Prosze o szybie rozpatrzenie skargi ponieważ cały czas te 2 osoby wbijają i nie da się rozmawiać

• @ViShO-v2 poleciłbym wejść na kanał max2,3,4 (nwm ile tam was jest) lub założyć własny kanał z hasłem.

Wejdź w zakładkę na ts3 „potrzebuje pomocy” i zgłoś sprawę.

• Więc próbowaliśmy wbić na kanał max 2 3 4 ale oni odrazu wbijali nwm czy jakies boty czy co mieli refleks nie wiem jak zmienialismy kanal to odrazu oni wbijali. Zmienialismy nicki, to tez nie pomagało jak wbili na kanał i pusciliśmy spiewającego czuxxa na maksa to sami wyszli i dali nam spokoj xD

Moim zdaniem liczy się fakt że na serverze są takie patologiczne bachory (przepraszam, ale to jest przesada) które nie są banowane w żaden sposób, rozumiem że trudno zobaczyć adminowi kiedy ktoś wyzywa czy coś , ale czy można ustalić limit wchdzenia na kanały np. w ciągu 5 minut 4 razy możesz zmienić kanał

• Współwłaściciel Deathrun 5

Zgłoś to do administracji ts3 bo cswild jest tylko strefą...

Chyba do zamknięcia, ponieważ to nie jest już ts CsWild.pl. Tak jak powiedział Nieznajomy mamy tam tylko strefę. @Master @luckynoob @Hipster

• Moderator Forum

Można by ich na steamie poszukać i bana wlepić na cswild

• Ban Team

Chyba tylko administracja ts3 może coś zdziałać

• Właściciel

Proszę się zgłosić do administracji serwera team speak 3, my niestety nie jesteśmy w stanie nic zdziałać.

Temat zamknięty

• 15
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.