Prośba o UB [x3] XD
  • Twój nick: bartul
    Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/B4RTUL/
    Data: 13.06.2017
    Serwer: Wszystkie
    Opis sytuacji: Wchodziłem na serwer z nickiem złożonym z "chińskich znaczków" i pisałem ip innego serwa.
    Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Tak jak pisałem wcześniej było to po to żeby poniżać adminów (ale dalej uważam, że był to dobry pomysł), więc przepraszam tamtą administrację za głupie lecz skuteczne zachowanie :) . Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie prośby POZDRO

P.S: Starego zdania nie zmieniam

• 0_1512646328933_Bez tytułu.png

KEKSIMUS MAKSIMUS 200 IQ

Otóż wypowiadać się w tym temacie może tylko osoba pisząca temat, administrator, który zbanował danego użytkownika lub dał muta /gaga lub administrator zamieszany w daną sprawę. Zasada nie obowiązuje moderatora forum / właścicieli. Wprowadzenie tej zasady jest to spowodowane ciągłym spamem w tym dziale.

• Jeśli macie taki wielki problem z czytaniem to wejdzie sobie w dział Prośby o UB i przeczytajcie sobie temat Hipstera, "Nowa zasada działu", i tak najbardziej mnie rozwalają @bart @RÓNIN i jakieś osoby, które nawet nie myślały ze będą grać na tym serwie kiedy ja dostałem tego bana ale spoko.Tak wazne jest dla was napierdalanie postów typu " NA NIE" niz uszanowanie zasady działu? Bo ja np. chce się dowiedzieć czemu nie dostaje UB, i tak jak napisałem ZDANIA NIE ZMIENIŁEM dotyczy to mojego posta :) , kto był wtedy na forum ten wie.Czemu bo nie będę przepraszał za swoją opinię.Jeśli macie taki wielki problem to uszanujcie chociaż to ze chcę się dowiedziec a nie piszecie "Na nie" bo ten u góry tak napisał.Bo takie "Na nie" jest dlaczego? Bo owczy pęd. I dokładnie tak jak mówię wypowiadają się osoby których w zyciu nie widziałem XD, a one prawdopodobnie nawet nie wiedzą za co mam bana bo mózg takich ludzi działa tak:

O nowy temat lece nabić post
    O ten u góry napisał na nie to ja tez napisze
    I pozniej zaciesz JUHU MAM JEDEN POZD WIENCEJ
    A i jeszcze jedno, jeśli juz ktoś ma się wypowiadać to osoba, która mnie kiedyś na serwerze widziała (poza tabelką WR) :) .

@rocik @心-Boruto-心 @MoSzAK

ostatnio edytowany przez BisHOP
  • Jestem na tak, raczej odsiedzial swoje i opłaca mu się dać druga szansę.

• Grafik

Jestem na tak,odsiedział swoje winy

• Moderator Forum

Zachowanie co najmniej śmieszne, już nie mówię o samym podejściu do tego, że robiłeś coś źle i dalej uważasz, że to było dobre (choć w tym przypadku może trochę racji masz, bo niekompetencje adminów trzeba eliminować, ale nie w tak radykalny sposób), bardziej chodzi tu o taką agresję, troszkę w wypowiedziach do innych jesteś za bardzo niemiły.

• Za unbanem ban był może i słuszny ale błagam perm?

• @Szmucki Wiesz czemu uwazam ze jest to dobre? Bo to bylo dobre i zawsze bedzie, bo taki powinien byc kazdy test administratora.Pytanie komend na TS, na umowiona godzine jest co najmniej smieszne bo tez moge sobie przed morda otworzyc wszystkie komendy SM i byc bogiem, a na takim serwerze to tylko !admin, kiedys na DR1 Poldijo, zapytal reduxa o komende na bana a ten udawal ze wie, a jak powiedzial to oczywiscie zle :) . Bycie "agresywnym" wynika bardziej z tego ze jak widze takie cos "na nie" i pisze to jakis koles ktory mnie nigdy nie widzial/slyszal itp. to sie triggeruje. Co do niekompetencji adminow na serwerach, pewnie 90% administracji (adminow,bo zakladam ze wlasciciele serwerow maja jakies pojecie o SM) nie zdałoby takie egzaminu

Edit: I jeszcze zapomniałem dodać, ani jeden gracz/admin na serwerze nie wie co to Autostrefy/Optimizer/Sh itd. i było to mega smieszne jak wchodzilo sie na serwer i kazdy ty masz "ałtostrefjy" ziomek

• Ja jestem za unbanem. Znam go bo grał tu jak serwer dopiero powstał i wiem że może się poprawić.

• 100% na TAK

-Swoje odsiedział
    -Danie perma za ''reklama'' jest zabawne
    -Jak dla mnie tylko pomógł dla właściciela serwera pokazując, że osoby wybrane na adminach nawet nie znają podstawowych komend (co jest śmieszne i niekompetentne)
    -Tak jak w sumie napisałem wcześniej, nie widziałem, żeby po zmianie konta ktokolwiek na jego zachowanie narzekał, co jest dużym plusem, bo pokazuje poprawę
    -Przeprosił za swoje zachowanie, choć jak dla mnie nie ma za co, no ale jak takie wymogi
    -Znam Bishopa od +/- pół roku i nigdy, na żadnej innej serwerowni nie miał bana powyżej 7d+ i to chyba świadczy o tym, że jest bezproblemowym graczem ;v

TAKA SYTUACJA NIECH OSOBY, KTÓRE PISZĄ ''NIE'' @bart USPOKOJĄ SIĘ, BO NIE ZNAJĄ SYTUACJI I TYLKO ROBIĄ TO DO NABICIA POSTÓW I NIE OSZUKUJ SIĘ KOCHANIUTKI ;* TAKIE OSOBY POWINNO SIĘ KARAĆ ALE SPOKO XD.

• Właściciel

Przedstawię parę powodów dlaczego nie dostaniesz unbana mam nadzieję, że rozwieje to Twoje wątpliwości.

1. Nie widzisz problemu w tym co zrobiłeś uważasz, że słusznie postąpiłeś, a tak nie jest. Piszesz, że nie zmieniłeś starego zdania i chciałeś poniżyć adminów, równocześnie przepraszając. Nie trzyma się to kupy. Dla mnie to żadne przeprosiny. Ciężko jest się przyznać do błędu i przeprosić ? Nieprawdaż ? Zdaje sobie sprawę, że moja wypowiedź nie zmieni Twojego toku rozumowania, ale na to nic nie poradzę, duma tutaj wygrywa.

2. Testowanie adminów pozostaw osobom odpowiedzialnym za to, jeśli zdarzy się sytuacja, gdy admin nie potrafi komend, należy to zgłosić administracji.

3. Już za samą reklamę powinieneś dostać blokadę permanentną, a nie usprawiedliwia Cię "testowanie adminów".

Zdaje sobie sprawę, że moje wypociny nie pomogą autorowi tematu, ale przynajmniej ludzie przeglądający ten temat będą mogli zrozumieć na czym polega problem w tej sprawię.

ostatnio edytowany przez Master
  • 1.Nie zmieniam zdania dot. mojego starego obszernego posta
    2.Tak nie należy to do moich obowiązków ale jeśli profesjonalni testerzy robią to nieudolnie to już ich wina chyba prawda?Co do składania tego do administracji po co to robić kiedyś to próbowałem robić ale nic z tego nie było. Wystarczy spojrzeć w sb a powody zwykle są z konsoli admina
    3.Tak reklama to reklama zgodzę się tutaj z tobą, co do osłaniania się testem jest to głupie bo sam nawet w poście napisałem że było to dziecinne
    POZDRO @Master

• Właściciel

Jeśli nie zmieniasz swojego zdania co jest równoznaczne z tym, że nie rozumiesz swojego błędu to nie licz na odblokowanie.

Temat zamknięty

• 19
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.