SKARGA NA ADMINA PATRYKUSA
  • -SZWEJKU-
    06.12.2017 godzina 20:37
    geometry
    PatrykuS
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198383220126/
    Wplacilem kose na stronke dalem mu coinsy, ponieważ nie mogłem wypłacać, a on wypłacił mi droższą kosę.Wysyłałem mu oferty wymiany, a on mowił przy graczach grających na serwerze, że mi ją odda. Po kilki minutach wysłałem mu ofertę, a on niby zaakceptował.
    Świadkowie: k.u.b.s.o.n, Kirulis

• Za degradem ten admin
    Pewnego dnia wbijł dał 2 perm muty słusze oczywiscie ale przedtem klnął .

• Jestem za degradem szczerze admin który scamuje to nie admin .

• Grafik

@patrykus wypowiedź się to już 2 gruba skarga

ostatnio edytowany przez .r
  • Ban Team

Co się z tym nożem stało? Ten admin dalej ją ma, czy Ci oddał?

• Za degradem.
    PS. W regulaminie jest napisane zakaz handlu na serwerach oraz na forum

• Prosze o dowody wysłąłęs mi z 5 ofert i chwaliłes się na serwerze że mam twoja kose i mam ci ja wysłąc są 2 opcje ktos się podszył albo chcesz mnie w cos wrobic bo ja ja wysłałem graczowi o nicku Szwejku CSGO-SKINS.com

• Jestem za degradem ponieważ to już 4 skarga jakoś tak :)

• Ban Team

Neutral, mamy słowo przeciwko słowu i zero dowodów :(

• @kajmann @PingwiN Skąd takie zdanie skoro nie umiecie argumentować tego co napisaliście. Skarga nawet nie ma dowodów..

• Grafik

1. @PingwiN 2 więc jeszcze może być
    2. @kajmann nie masz dowodów więc dlaczego obwiniasz go tak jak pingwin nie macie argumentów

ostatnio edytowany przez .r
  • Moderator Forum

To, że skarg jest wiele nie oznacza wcale, że oskarżony jest winny. To oskarżyciel powinien dostarczyć dowody, a bez dowodów powinniśmy uważać @patrykus za niewinnego. Kieruje nami to, że jest to już któraś skarga z kolei, więc automatycznie uważamy, że teraz też skarga jest słuszna.
    Skoro rozmawialiście, to na pewno będzie to na demku.

• Ban Team

@patrykus gdzie jest ta kosa? W ekwipunku jej nawet nie masz :D

• za degradem scam na drogą rzecz ... już bez przesady . 10 euro jeszcze dobra ale 100 euro to przesada ... stfu

• 23
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.