Skarga na graczy Yuuke,Hexo,Thick
  • Grafik

No to kiedy nie KOLEGUJESZ się z nimi to Jestem za BANEM ale Darwin Voice_Enable 0 ???

• wm, przyznaje się bez bicia że trch nie ogarniałem dziś, może z powodu moich spraw prywatnych( never mind) jestem za banem za lecz ScianaAlboLag ty też nie jesteś niewinny bo też ich wyzywałeś na czacie
    Przepraszam.

• Napisałem tylko że mają 2 IQ nic więcej

• Ban Team

Ostrzeżenie dla Darwina w zupełności wystarcza. Jest to świeża osoba w naszym gronie moderatorów, która jeszcze uczy się na błędach.

• Grafik

Widzę że bardzo poważne i dorosłe zachowanie. Ah szkoda gadać no poprostu ubaw po pachy bo podaje kogoś dane osobowe. Żal.

• Ujawniłem twoje miejsce zamieszkania gdy poprostu gadałem o Gdańsku?
    I nie przypominam sobie że Ciebie wyzywaliśmy ;)
    @rocik-あ tak kolegował się z nami tylko po tym co odwalił to już się nie kolegujemy ;)
    A i wbiliśmy na serwer i zaczęliśmy Cię wyzywać słowami "Cześć Fuzee" na co ty odpowiedziałeś coś typu "Ja pierdole ja nie jestem fuzee"

• Nie wyzywaliscie Ja slyszalem słowa twoja stara debilu jebany i takie inne ale ja tam nwm

• @FUZEE ja sobie nie przypominam żebym ja mówił teksty typu "twoja stara" "debilu jebany" Ja jedyne co to mówiłem tylko o Gdańsku i Ka S*k na forum nie będę ujawniał imienia i nazwiska ;)

• Współwłaściciel Deathrun 5

Darwin dostaje ostrzeżenie.Resztą zajmę się jak najszybciej , mam bardzo dużo nauki do piątku więc jak mogę prosić @Ban-Team o obejrzenie demka.Będę wdzięczny.

• Współwłaściciel Deathrun 5

Przepraszam ale nie ma już demka,myslałem że @bart zobaczy ale myliłem się.Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Temat zamknięty

• 17
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.