Podstawowe komendy admina
  • Ban Team

@Chuck nie dziękuję, Haqu sprawuję się ponadprzeciętnie (bardzo dobrze) więc nie ma takiej potrzeby.

• Moderator JailBreak

@Kubii Mieciu ponadprzeciętnie to nie bardzo dobrze xd . Bardziej porownalbym to z dobre . Poniewaz przecietnie rowna sie takie 3 wiec wnioskujac ponad 3 czytaj przecietnosc to 4 . Primo Chuck brzmi jak czak ale oznaczajac mnie tak nie wyszuka mnie jako czaka tylko jako Chucka wiec wogole mnie nie oznaczy . Po 3 po co ja to pisze ? Po 4 Zycze ci milego dnia jak tu doszedles . Po 5 moderator , ban team , teraz juz tylko jeden stopien i opiekun . Za pare lat jak bedziemy grac to sie bedziemy smiac z tego . Po 6 o czym wogole ja pisalem w punkcie 5 ??? Po 7 co tam u mamy ?
    Po 8 czytasz to dalej ;d ? Po 9 Fajnie ze zrobiles wypiske tych komend , ale mogles dodac jeszcze komendy vote , bury , unbury , blind itp xd

1. Kc Mieciu Kubii .

• Ban Team

Ja dodam od siebie jeśli ma ktoś problem ze spinbotem aimem wh i koleś zmienia nicki to często nie działa banowanie przez SID, dlatego trzeba iść na specta na tego typa i wpisac

sm_ban @aim "czas" "powod"

• Opiekun Jailbreak

@Bielak Niestety temat nie został napisany w dziale Jail Break lecz gdy tylko autor napiszę jeszcze jeden taki temat w tym dziale na pewno go przypnę :)

• 25
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.