Informacje
Strona WWW
Dołączono
Ostatnio online
Ostatnie posty
napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

@spiller997 Z niewiadomych przyczyn mapa nie działa. Jeśli znajdziesz serwer, na którym znajduję się ta mapa, prosiłbym o podesłanie na pw ip.

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

@WH Lepiej się już nie wypowiadaj, bo jedynie pogarszasz swoją sytuację. Sprawę można zamknąć, bo do wyzwisk doszło na serwerze, PW jedynie podsyciło całą sytuację.

Temat zamknięty

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

@SeemsLegit Jakbyś czytał uważnie AVE zaczął wyzywać na serwerze, prawda podałem przykłady z PW, ale równie dobrze mógłbym z demka. WH nie dostanie jak narazie unbana, na pewno nie w najbliższych 2 miesiącach.

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

@atencjusz Po pierwsze na pewno nie jest to mój kolega, ze względów na to, że kiedyś oszukał pewnego gracza na skiny, ale zwrócił po mojej interwencji, wtedy straciłem do niego jakikolwiek szacunek. Również dostał permanentnego bana, więc nie wiem skąd te podejrzenia o faworyzację. Zacząłeś wyzywać go jeszcze na serwerze, więc ban był jak najbardziej słuszny. Co do cheatów, nigdy nie możemy być pewni, gdyż nie robi jakiś kosmicznych głów kręcąc się przy tym. W tym przypadku akcję były podejrzane, ale nie dają one 100% pewności, mimo to za radą ludzi go zbanowałem. Równie dobrze może być niewinny i zacząłeś go wyzywać, bo tak Ci się wydawało. Twoim tokiem rozumowania mógłbym wejść na serwer i zacząć wyzywać każdego kto mógłby używać wspomagaczy, bo tak mi się wydaje. W szczególności, że WH nie prowokował swoim zachowanie, aby go wyzywać.

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

Obraza gracza WH cytuje "gownie na odpale" "no nie xd tylko to potwierdzilo jaki jestes spierdolony" "ze taki debil z ciebie" Jeszcze parę innych, ale nie będę Cię więcej kompromitował na forum. Jeśli byłbyś dojrzalszy od niego po prostu przemilczałbyś tą całą sytuację. Ban i tak jest łagodny w porównaniu do czynu, w szczególności, że nie ma pewności co do cheatów WH. Tyle z mojej strony.

Temat zamknięty

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Admin dostaje ostrzeżenie.

Temat zamknięty