Szczegóły grupy Prywatna

Moderator Deathrun

Moderator Deathrun

 
Lista członków
Ostatnie posty
napisane w Offtopic

Dziękuję ❤

napisane w Moderator

Nick: fredzio1337
Imię: Hubert
Staż na forum: 1 rok, 7 miesięcy i 17 dni.
Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 7/10
Co nowego chciałbyś wprowadzić na forum: Zakaz, ustawiania tytułów podania w stylu "ktoś na admina". Czyli przestrzeganie wzoru podania w całości. (może nie jest to nic wielkiego ale strasznie za tym nie przepadam xD)
Doświadczenie w zarządzaniu forum: Moderowałem dział dr5
Dlaczego chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? : Nie wiem czy już ktoś zauważył, ale bardzo lubię pisać na forum, sprawia mi to najzwyczajniej przyjemność. Sporo czasu spędzam zaglądając tu i przeglądając tematy. Moja mała ilość postów w porównaniu do topki wynika z tego, że udzielam się tylko wtedy gdy sprawa dotyczy mnie lub mam coś nowego do dodania. Przykładam się do każdego posta i staram się zachować w nich wysoki poziom merytoryczny. (przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Dlatego wydaje mi się, że jestem dobrym materiałem na moderatora forum. Zrezygnowałem z opiekuna na dr5, ponieważ nie było tam nic do roboty. Jako moderator forum z pewnością nie narzekałbym na brak zajęć. Wręczając mi go, dostałbym nowe obowiązki które wypełniałbym z miłą chęcią. Liczę na tą range, ponieważ chciałbym dalej udzielać się dla społeczności wilda. Nie zmieniłem nic w podaniu bo najzwyczajniej nic się od tamtego czasu nie zmieniło :)

Kontakt: steam / ts / forum

napisane w Przywitaj się

@rocikovskyy czyli propsujesz coś, co twoim zdaniem jest bezsensowne. Ciekawe 🙃

No tak to bywa, mnie już w podstawówce nauczyli, że jak ktoś ma z kimś spine. To nie ma co się mieszać i dać się nastawiać negatywnie na osoby do których do tej pory się nic nie miało.

napisane w Offtopic

Pan napastnik spędził noc na SORze. Ciekawe kiedy ktoś przyjdzie popełnić jego samobójstwo.

napisane w Rezygnacje / Pożegnaj się

Wild właśnie stracił jednego z najbardziej wartościowych członków tej sieci. Zrobił dużo, dał z siebie jeszcze więcej. Mnie też już tu mało trzyma, więc w pełni rozumiem decyzję ❤️.

napisane w Rekrutacja

Doświadczenie?

napisane w Poradniki

Wreszcie jakiś sensowny post xD