Szczegóły grupy Prywatna

Opiekun Only Mirage

Opiekun Only Mirage

 
Lista członków
Ostatnie posty
napisane w Propozycje zmian

Fajnie fajnie ale na miragu jest 105hp

napisane w Moderator

Na tak
+wiek
+staż
+doświadczenie

napisane w Moderator

Nick: Czajka
Imię: Mikołaj
Staż na forum: Na forum jestem od 9 czerwca 2017 roku czyli rok i trzy miesiące.
Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10 : 9/10
Co nowego chciałbyś wprowadzić na forum:Generalnia nic,forum jest dobrze zrobione i według mnie nie potrzebuje dużych zmian.Jedynie co chciałbym wprowadzić to dodanie przy skargach czy rekrutacji jakiego serwera to dotyczy. (Chodzi mi tutaj o to w nieprzeczytanych czyli Skargi i Problemy zamienić na Skargi i Problemy Dr1).
Doświadczenie w zarządzaniu forum:Ban Team , Opiekun.Zamykanie tematów,przenoszenie ,podpinanie czy usuwanie komentarzy jest mi znane.Jeżeli było by coś czego nie wiem napewno @Master czy @Global-Moderators pomogli by mi czy wytłumaczyli.
Dlaczego chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? :Chciałbym zostać moderatorem forum, ponieważ chciałbym pomóc w prowadzeniu forum Masterowi,Koliberkowi i Szmuckiemu we wszystkich tych rzeczach typu zamykanie tematów bez wzoru , usuwanie zbędnych komentarzy bądź obraźliwych, przenoszenie tematów,pomaganie nowym użytkownikom na forum itd. Na forum jestem codziennie po kilka razy więc często widzę takie rzeczy a teraz mógłbym sam na nie reagować. Chciałbym dodać iż po przyjęciu mnie na moderatora forum na pewno nie pożałujecie.Będziecie ode mnie widzieć 100% zaangażowania i chęci do pracy.
Kontakt: FB,Steam,Discord,Ts