Twój nick: okami
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/okami321/
Data: 24.08.2018
Serwer: DD2/MIRAGE/CACHE
Opis sytuacji: Dnia wczorajszego zostałem zbanowany za tiger bota po jednej sytuacji.
Mianowicie 2 osoby na mapie DD2 na longu strzelały do mnie na wejście na bomb side b strzelały tak 10-15 sec z ak47
i mnie nie zabiły odwróciłem się i wykonałem 4 strzały z deagla 1 strzał przyznam był fartowny trafiłem w głowę celując w ciało natomiast 3 strzały do drugiej osoby poszły w ciało. Na dodatek przegrałem 2 mapy na waszym serv pod rząd nie otwierając i grając z innym adminem. Uważam że mimo że gram na częstotliwości 6 w cs. Admin *Bluu. moim zdaniem po jednej akcji nie powinien postawić wniosku że korzystam z oprogramowania w celu oszustwa . Zważywszy że vip mi polecił mi server i mam ponad 1500 godzin i mimo że mam niszą rangę od niego gram lepiej niż on .

chciałbym się poprawić napisałem 1500 godzin a jest rzeczywiście 1300

Nie wiem czy to o mnie bylo z ta lepsza grą ale zostawie to bez komentarza. A co do triggera to nie chodzi o to czy strzelasz banie czy nie ale jak chodzi ci celownik do tego nie musze patrzec 6map, wbilem na serwer raz zginalem i zauwazylem ze bardzo dziwnie grasz(celownik) to stwierdziłem ze będę cie obserwował. Nie oceniałem cie po jednej akcji a po kilku rundach i to nie jak zginalem tylko bedac na spect. co więcej za kazdym razem jak z kims sie strzelales to rysowales kola na ciele przeciwnika xD dokladniej strzelales jak bardzo zle skonfigurowany trigger xD taka jest moja opinia.

Moderator DD2/Mirage/Cache

Pora na mnie, po obejrzeniu demka z całego zdarzenia, przeanalizowaniu go, stwierdzam, że to co robiłeś nie było normalne.
Kręcenie "kółeczek" jak cyrklem jest naturalne przy strzelaniu?
Podczas tego strzelania w pewnym momencie celownik zaptrzymywal sie na glowie, dziwne aimlocki przez sciany...
Moim zdaniem ktoś kto się "zna" na analizie demek bardziej ode mnie powinien na owe demko rzucić okiem.
Owszem grałem z tobą @okami 2 mapy, lecz nie zwróciłem uwagi na to, że jakoś dziwnie ruszasz tym celownikiem. Myliłem się, zmieniam zdanie. Perfidne haxy.
Mogę się mylić 😉 Pozdrawiam

aimlock przez ścianę sprawdzam pozycję ginę normalnie słyszę kogoś albo dał ktoś info. Pozatym ma turniejowych gram 3 mapy na skrzyż znam je na pamięć więc jak sprawdzam pozycję to co to za aimlock przez ścianę jak i tak hedów nie strzelam a z tym źle skonfigurowanym trigerbotem wiem że trzącham myszką ale inaczej nie potrafię grać grałem tak od początku i tak zostało ale z góry dzięki za szybką odpowiedz na temat.

No nic ja nadal podtrzymuje swoje zdanie.
@Moderator-DD2-Mirage-Cache
Sprawdźcie moze sie myle.

Moderator DD2/Mirage/Cache

Też zdania nie zmieniam, Okami jestes spoko, ale te dziwne akcje nie sa normalne ;D Mam nadzieje, ze sie mylimy razem z @Bluues

• 9
    Wyświetlenia