Kilka propozycji

1.Po zabiciu gracza dostaje się 3 ammo do magazynku a 5 za headshoot, oczywiście dla broni typu awp/strzelby mniej a dla p90 oraz pp bizon wyłączone, bo i tak mają już dużo ammo w mag a do tego można z nimi biegać i strzelać.

2.Usuniecie jednej z mapy Surf_colos, ponieważ są 2 identyczne wersjie niczym sie nie różniące, a mapa polega tylko i wyłącznie na jail.

3.Zmienianie muzyki w shop na kupno muzyki którą się odtwórza przy mvp na koniec rundy.

4.Dodanie każdemu strzykawki lub mozliwosc kupienia strzykawki na 1/2 edycje lub 100 sztuk np za 5/10k ( strzykawki można użyć tylko wtedy gdy ma się mniej niż 100hp i daje ona 50hp. strzykawka nie da powyżej 100hp) była by ona przydatna szczególnie na początku edycji.

5 Dodanie do shopu możliwość kupienia bonusu do rpg exp np 10% na np 1h lub coś w stylu ulepszenia rpg tylko za kredyty w shop np 1lvl 1% więcej exp rpg (oczywiście jak jest to możliwe )

6.Dodanie do shop możliwość kupienia 1 razowego 2 życia np za 500 kredytów lub po prostu 2 życie co rundę tylko na uzyskanie go jest 5/10%.

Ps. Proszę o wypowiedź w tym temacie tylko osób co mają staż +100h lub minimum 10h w ostatnim tyg. Przepraszam za bledy lub literowki pisalem na szyko z tel.

Bardzo fajne pomysły, oczywiście za

 1. Bardzo na tak
 2. Tak
 3. Tak
 4. Według mnie najlepsza opcja byłaby gdyby się kupowało strzykawki za jakąś kwotę i co rundę jedną dostaje przez całą mapę
 5. Jestem za
 6. Na nie, byłbym nawet za tym żeby usunęli motyw drugiego życia z vipa i w zamian za to dodali bonusy na całą rundę np. +1 regeneracja hp -50% grawitacja czy coś takiego.
ostatnio edytowany przez Shprytny
 1. Na tak
 2. Na tak
 3. Na tak
 4. Na nie
 5. Na tak
 6. Na nie
 1. Mapa usunięta.

 2. Strzykawka została dodana do sklepu.

ostatnio edytowany przez Master