Twój nick: JareczekCukiereczek
Godzina i data zdarzenia: 05.09.2018 20:40
Mapa:dust final 2
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Skillen
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/anonimowyktos/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) NO takze fajna sytuacja zaistniała
Gostek kampił w gr przez minutę był wcelowany w secreta. (runda zaczyna się o 8:00) była 7:00 on nadal stał wpatrzony w secreta. (Skillen nic nie robi). Kiedy to powiedziałem dostaje permmute XD. śmieszy mnie to mam 600h na serwie nikomu nie przeszkadza mój głos + na serwie mówiły również inne osoby bez mutacji. (Skillen nie reaguje)
Teraz wiadomość do @SkilleN
Serio? Śmieszny jesteś... znaliśmy się i lubiliśmy i jak wtedy mówiłem coś na serwie to 0 problemu
Teraz coś ci odwaliło i dajesz mi muta za jedno słowo XDDDDDDD jak na serwie jest jeszcze z trójka innych osób o podobnym głosie co ja
Dowody: (screeny, demko): XDDD kiedyś to było
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): IWABE, i jakiś gostek co ma nick :v

Ban Team Moderator Deathrun 2
  1. Nie mam X-ray'a więc nie mogę mieć cały czas oko na wszytskich graczy.
  2. Mówiłem 5 razy (jak nie więcej że mikro po mutacji) a ty się dalej odzywałeś.
  3. Wiadomość to możesz na priv pisać.
  4. Wcześniej się odzywałeś bo miałeś VIP'a więc admin przymyka oko za rozmawianie bez mutacji ( nie nadużywanie).

@SkilleN
1.Pisałem ci o nim i potwiedziła to osoba, która wtedy wchodziła ze mna do gr
2.Powiedziałeś to może raz czy wejsciu na serwer (przy okazji wtedy rozmawiałem o czmyś z IWABE) ps. Na pewno nie mowiles tego 5 razy XDDDD no może od razu 25 c'nie?
3.Jaką kur.. wiadomośćXD
4 No tak, ale powiedziałem tylko to, że gostek kampił i mówiłem jeszcze wtedy jak wbijałeś jak rozmawiałem z iwabe o jakiejś sprawie. (WIĘC NIE NADUŻYWAŁEM XD) i tak pod koniec
Gosciu bez przesady, że osoba bez mutacji nie może powiedzieć ANI JEDNEGO SŁOWA. Żaden, ale to żaden admin (oprócz ciebie) nie ma większego problemu jak osoba bez mutacji powie coś raz może dwa. A ty tylko jak ktoś powie jedną literkę słowa to JUŻ TILT MUTE PERMM MMM MKM
EDIT:
@SkilleN NO wolałem to napisać tu XD
bo może dlatego, że kiedyś się lubiliśmy i nie miałeś problemu a teraz ci coś odwaliło. Zresztą nie będe pisał tego jeszcze raz.. napisałem to, żeby wszyscy wiedzieli, że zmutowales mnie bo sie pokłóciliśmy i szukałeś najmniejszego powodu do ZMUTOWANIA MNIE XD

ostatnio edytowany przez JarekCukierek

@jarekcukierek napisał w Skarga na skillena pogczampiiik:

Teraz wiadomość do @SkilleN
Serio? Śmieszny jesteś... znaliśmy się i lubiliśmy i jak wtedy mówiłem coś na serwie to 0 problemu
Teraz coś ci odwaliło i dajesz mi muta za jedno słowo XDDDDDDD jak na serwie jest jeszcze z trójka innych osób o podobnym głosie co ja

Dalej nie wiesz ze piszesz wiadomosci i nawet o tym nie wiesz hahahahah.

ostatnio edytowany przez SkilleN
Moderator Deathrun 4

Wiec
@JarekCukierek

• Powiedział tobie z jakieś 6 razy
    Wiec miał prawo cibie zbanować

@PHO3NIX XDDDDDDDDDD
weź ziomuś xDD
JUż pisałem, że powiedział to raz jak wbił na serwer
jak rozmawiałem z IWABE napewno nie powiedział tego 6 razy XDDD

Mówiłem nawet kiedy wbiłeś z "kolegami" typu: minD.

Nie moge edytowac posta to pisze nowego
A, więc nikogo nie bylo wtedy z moich "kolegow" wiec o czym ty nawijasz xD

Jesli mowisz o cloudsach to upomniales mnie raz potem siedziales cicho. Zreszta jak wyszedles to nikt nie mial problemu tj. Mind lemon ryxu xwiktorx i reszta. Nie wiem ktos powie jedno słowo a ty juz nerwy, zachowujesz sie jakbys chyba za czasow płodu przeszdl mutacje
Nie bede pisal tego samego drugi raz
Uwziales sie na mnie i tyle w temacie.

@JarekCukierek nie przestrzegasz regulaminu i tyle. Masz 14 lat i nie masz mutacji więc mute słuszny.

Ale reszte osob co nie maja mutacji nie mutujesz xD
Edit: znam regulamin na pamiec wiec nie wiem o czym ty mowisz xD
W regulaminie pisze ze za naduzywanie jest kick-mute 3dni a ja tylko rozmawialem z iwabe i powiedzialem ci o gostku co kampil wieeec xD
Edit: ryxu prosil abym to napisal to jego słowa
"napisz odemnie że terraxa też zmutował chociaż ma lepszy głos od phoenixa, jakoś jak się wszyscy dogadywaliśmy to nie mutował nikogo a teraz nadużywa swoich praw

ostatnio edytowany przez JarekCukierek

Terraxa mute musi być bo nie dość że nie ma mutacji to wyzywa. A co do Ciebie to mute zostaje.

Edit: innym np. Skrzypek powiedziałem raz że mikrofon po mutacji i żeby pisał to do tej pory się nie odezwał a ty nie dość że Ci mówiłem że mikro po mutacji to ty dalej używałeś mikrofonu do komunikacji z innymi.

CUD ŻE MUTE ZADZIAŁAŁ!

Po obejrzeniu demka moge stwierdzić iż byłeś upominany wielokrotnie. To ,że inni admini nie dają murów za brak mutacji to jest akurat inna kwestia gdyż właśnie tacy admini nie przestrzegają regulaminu.perm mute może i nie jest najlepszym wyjściem lecz mute jak na moje się należy.

To jest ostatni post ktory pisze w tym temacie.
Tamtego nie moge edytowac
Zapytam sie ciebie jeszcze raz
CZY TY UMIESZ CZYTAĆ???
Pisze to 4 raz moze zrobie plan wydarzen zeby bylo latwiej

1. Jaruz rozmawia o czyms z iwabe
  2. Skillen wbija na serwer i mowi pierwszą rzeczą, którą mowi to mikro po mutacji
  3. Jaruz z tyłu głowy stwierdza, ze nikomu to nie przeszkadza, ale postanawia nic nie mowic.
  4. Kiedy zaczyna sie nowa runda jaruz postanawia sie zbuntowac razem z jakims nonamem.
  5. Jarek razem z kompanem docieraja do gr o 7:00 zastaja tam kampiacego od poczatku rundy goscia, ktory zabija ich bez wiekszego trudu
    6.Jaruz informuje o tym skillena gdyz czytal regulamin i wie ze nie mozna kampic w miejscu wiecej niz 20s
  6. Jaruz dostaje permmute a gostek ktory kampi nie ponosi odpowiedzialnosci

@JarekCukierek skoro @Koalka oglądał demko to znacz że widział jaka była sytuacja !!?? Pomyśl zanim będziesz wymyslał etapy.

Poza tym od czego jest CZAT TEKSTOWY mogłeś napisać to bym zobaczył na spekcie, też byłem zbuntowany to jak miałem wiedzieć czy kampi czy nie.

dlaczego usuneliscie mi posta skoro demka nie dzialaja od chyba 7 miesiecy, i pewnje koalaa napisal to tylko dlatego ze skillen go poprosil lol

@CRATE Zanim coś napiszesz to miej 100% pewność że to co piszesz to prawda. Nikogo nie prosiłem aby mnie bronił. Jak zobaczysz trochę wyżej to możesz zauważyć że chciałem już zamknąć ten temat.

• 54
    Wyświetlenia