Problem z lagami.

Duża część osób odczuła lagi na only mirage po wejściu panoramy.
Jak ktoś nie wie jest wina skaczącego Var'u, możecie go w miare uspokoić ograniczając fps komendą "fps_max 62" (np.) i wyłaczając wszystko co obciąża wam kompa np. przeglądarka, spotify, shift+tab itp.
Oczywiście nie rozwiąże to całego problemu, bo wina leży całkowicie po stronie servera i cos powinno zostać z tym zrobione, bo aktualnie jest PADAKA.

@Nepciak po wejściu panoramy próbowałem wszystkiego i dalej mam te 40-80FPS. Bardzo możliwe, że to wina leży po stronie serwera ale ja bym bardziej stawiał na wine CS'a...
Jak można było wyłączyć panorame różnymi komendami startowymi to lagi na Only Mirage znikały ale jak się ją włączyło pojawiały się, a to oznacza, że to wina leży po stronie panoramy. Trzeba czekać na optymalizacje.

Tyle, ze panorama jest juz dlugo, a lagi sa tylko i wylacznie na tym servie NA ZADNYM innym nie mam

No tak ale lagi pojawiły się z wejściem panoramy do CS'a. 😞

Powiem wam tak, nie ważne czy będziecie posiadali komputer za 2 tysiące czy za 10 i tak te spadki fpsów będą winą waszego pc ;D Najlepiej ustawicie sobie fps_max 10 na tym zjebanym serwerze i grajcie sobie 😆 Właściciel serwera zamiast coś zrobić będzie kurwa wmawiał graczom, że to wina ich komputerów(Komputery psują się tylko na jego serwerze).. Zamiast coś zrobić woli ciągnąć kase za vipy i za adminów 🙂

Co do spadków FPS to nie jest tylko na cswild. Grając na JailBreak mam normalne FPS (70-100) a natomiast na innej serwerowni (only mirage serwer) 30-60

Co do fps to musi być coś z serwerem i jego przeciążeniem. Czasami fpsy spadają do 120 (straszne wiem) od 200 ( średnio powinno być 200-330). Coś jest nie tak.