Rekrutacja do Ban Team

0

Witam ,
W dniu dzisiejszym otwieram rekrutację do Ban Team'u Only Mirage. Proszę by podania były składane pod tym tematem według następującego wzoru.

 1. Link do profilu Steam:
 2. Wiek:
 3. Dlaczego chciałbym zostać przyjęty do Ban Team'u:

Wymagania

 • Minimum 15 lat
 • Chęć do pracy
 • Mutacja oraz działający mikrofon
0
 1. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/hugattigames/
 2. Wiek: 14
 3. Dlaczego chciałbym zostać przyjęty do Ban Team'u: Chciałbym pomóc w rozpatrywaniu skarg na serwerze i próśb o ub/um/ug. Jestem w ban team na Only Awp i mam doświadczenie w pełnieniu tej funkcji.
0
 1. https://steamcommunity.com/id/mediekore/
 2. 23 lata
 3. Jako doświadczony gracz , "koleś" , który banuje wszystko co się kręci na spinbot + doświadczenie na adminach ponad rok mogę na spokojnie weryfikować wszystkie skargi i zażalenia. Emocje nie mają wpływu na decyzję czyli przyjaciel czy nie bana wylapie ^_^ (Bezstronność)
0

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Tamerowski/
Wiek: 15 (po mutacji/ dobre mikro ^^)
Dlaczego chciałbym zostać przyjęty do Ban Team'u: Ponieważ jestem pracowity i lubię pomagać, gdybać a także wyjaśniać sytuacje. Takiej roli jeszcze nie pełniłem ale kiedyś trzeba zacząć... Przecież każdy zaczyna od zera, a myślę że z moim zaangażowaniem nie będzie problemu, dodam że szybko się uczę. Oczywiście jestem także otwarty na prace w grupie i jak bym nie umiał czegoś zrobić to mam nadzieje że ktoś by mi pomógł jak bym ładnie poprosił :D.

0

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198204698835
Wiek: 16
Dlaczego chciałbym zostać przyjęty do Ban Team'u: Chciałbym pomóc administracji w ogarnianiu serwera, odszedłem z sieci ale tylko z serwerów, demka z miła checia bede sprawdzal 🙂
Wymagania

Minimum 15 lat +1
Chęć do pracy +2
Mutacja oraz działający mikrofon +3

0

Gratulację dla @Mediekore oraz @Hugatti. Proszę zgłosić się do mnie na priv w celu odbioru rang.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć