Moderator DD2/Mirage/Cache

Twój nick: TSJB
Godzina i data zdarzenia: 18/09/2018 / Około 17
Mapa: de_mirage
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: K4P3R
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198117685262
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) A więc owy admin wyzywał mnie za moimi plecami (byłem w przeciwnej drużynie) wyśmiewał moje nazwisko (poziom klasa 1 podstawowki) Wyzywał innych graczy od debili. Zacznijmy od początku, jak zawsze wszedłem na serwer żeby chwilę pograć, lecz K4P3R od dłuższego czasu nie był dla mnie miły, była sytuacja kiedy miałem go w znajomych na facobooku a on wysyłal innym graczom z serwera moje zdjęcia i dane osobowe (data urodzenia/miejsce zamieszkania/ imię i nazwisko) ale to inny temat. Wracając do dzisiejszej sytuacji, wraz z Mr.Stussy no wyśmiewali mnie przez całą mapę mówiąc "O! Te gówno mnie zabiło" lub wyzywając mnie od Downow itp.
Następnie Mr.Stussy namawiany przez K4P3RA ustawiał sobie nicki które nie były dosłownie skierowane do mnie lecz mnie dotyczyły (ponieważ było tam moje nazwisko) Czekam juz na tłumaczenia, ze sportowiec ma podobne nazwisko ❤
Kontynuując wyzywałeś któregoś gracza od debili po tym jak go zabiłeś na B :)))
A teraz spis treści demka

• Rozgrzewka "o te gowno mnie zabiło"
  • 2 Runda "O te gówno Cię zabiło" (mowil to do Mr.Stussy)
  • Runda 10 "ten debil TSJB"
  • Runda 16 Wysmiewanie nazwiska
  • Runda 17 Nakłanianie do zmiany nicku i prowokacja mnie abym dał bana 🙂
  • Początek 20 rundy... To juz przesada, posłuchajcie sami

Dowody: (screeny, demko): http://589247.node97.pukawka.pl/dem-de_mirage-1537279749-1537282499.zip
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):

Co do nicków to potwierdzam, sam tsjb tłumaczył mi o co chodzi.

Redaktor Moderator DD2/Mirage/Cache

Mi już dawno nie pasował ten typ, dwulicowy, kłamliwy, uważasz się za nie wiadomo kogo, a przed komputerem siedzi 15-letni gówniarz, czyli standardowy kozak w necie. Brak jakiejkolwiek empatii, kultury osobistej, potrafi tylko dobrze wchodzić w dupsko komu trzeba. Jak dla mnie gość nie powinien być klasyfikowany do społeczeństwa. Generalnie druga skarga na tego pajaca, pozostaję przy swoim stanowisku, czyli degrad. Buźka 😘 (nie przepraszam za obraźliwe treści, powołuję się na Art. 54. Konstytucji RP., to tylko subiektywna opinia, nie namawiająca do nienawiści i pogardy w stosunku do "oskarżonego")

Co do nazwiska nie wyświetlałem twojego nazwiska polecam obejrzeć demko to nie znaczy że jak ktoś napisze Małysz czy np kogoś imię to od razu chodzi o ciebie

Jak chcesz pisać skargę czy coś to napisz na Mr.Stussy on dodał do swojego nicku Małysz itd.

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Przyznam, że pisałem "rozprawkę" na twój temat przez ostatnie 30 min, aż dostałem tą wiadomość.
https://imgur.com/a/k6RIzrq (Wiadomość do @TSJB)
Pisałem o twoich przeszłych sytuacjach związanych ze mną, ale teraz nie widzę żadnego sensu się tak rozpisywać, bo moim zdaniem jesteś już skończony, tym bardziej, że @Szmucki po ostatniej skardze (https://cswild.pl/topic/9703/degrad-elo/19) dał ci ostatnią szanse. Pisałem, że @TSJB nie jest jedyną osobą, którą wyzywałeś, ponieważ mnie też obrażałeś. Uważam, że jesteś tak bardzo niedojrzałą osobą, że nawet nie potrafiłeś nam to powiedzieć "w twarz". Już nie będę się rozpisywał o co chodzi, bo tak jak już pisałem, dla mnie jesteś już skończony i myślę, że nie tylko dla mnie.

ostatnio edytowany przez Mr. Chow
Moderator DD2/Mirage/Cache

@Nieznajomy owy "Karol III Głowczyk" to jeden z graczy serwera...

A ja dodam tylko tyle że koleszko ma bardzo wybujane ego. Sam jestem typem ekscentryka. Często przeklinam i wyzywam się z innymi z tym że ja robie to "dla funu". Na Twoim miejscu wyjął bym kij z dupy bo sądzę że brakuje Ci troche luzu. Buźka na drogę 😘 mam nadzieje że na taczce Cię wywiozą elo auuuuu.
Nie był bym sobą: Chuj Ci na ryj. Twój kochany : iRy 😘

Ojoj XD Tylko ja nie mam z nim kosy xD ale z tego co czytam to ma nie równo pod sufitem. Jak ktoś tak do mnie pisze to daje mu bana na tydzień, żeby odsapnął ale admin powinien dostać degrada już po pierwszej takiej sytuacji.

Właściciel

Admin został zdegradowany.

Temat zamknięty

• 15
    Wyświetlenia