Nick: ræv (raev)
Imię: Kuba
Staż na serwerze: 83 godziny
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/raaeev
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Chce zostać adminem, aby innym graczom grało się przyjemniej, była tu dobra atmosfera, w csie gram tylko na tym serwerze wiec uważam, że bylbym wsparciem dla spolecznosci cswild.pl.
Doświadczenie: 2 razy pozycja admina na innych serwerach
Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): psc
Kontakt: ts/discord/steam/mail

ostatnio edytowany przez raev
Moderator DD2/Mirage/Cache

Na Tak
Plusy

• Ogarnięty
  • Staż

Forum do poprawy ;-;

Minus

• Forum min. od 7 dni
ostatnio edytowany przez TSJB

Podpisuje się dwoma rękoma pod tym typem.
Ogarnięty
Ma staż dość potężny
doświadczony

Jeżeli o mnie chodzi to witam w społeczności. Utrzymuj aktywność i niech Ci palma nie odjebie to nie skończysz jak Brock a śmieszkować z nami będziesz wiecznie!
Twój kochany: iRy.

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Why not 😏

• Doświadczenie
  • Staż

P.s. Tylko rzadko Cię słyszę na serwerze 😒

Nie każdy jest typem pojeba który drze pizde do mikrofonu jak ja czy Neski.
Równowaga się przyda na serwerze. To że jet cichy to nie powinien być jego minus a raczej powinno działać na plus - znaczy że koleszko jest opanowany, spokojny i decyzje będzie podejmował z "chłodną głową". Każdy medal ma dwie strony 😉

Opiekun DD2/Mirage/Cache

@iRy Ja nic nie pisałem, że to jest złe, czy że to jego minus. Nawet tak nie pomyślałem i naprawdę nic do tego nie mam. Po prostu dodałem od siebie zdanie, w którym oznajmiłem, że rzadko go słyszę, ale nie stwierdziłem, że to jest jakiś minus. To są tylko twoje chore wymysły idź się lecz człowieku pls ☺

@Mr-Chow dobra kurwa nie zesraj się tam. XD

Jak Irenka jest na tak to niechaj tak będzie. Im wincyj tym lepiej.

"Pssst" dajcie jakąś nową mapę czy coś

Opiekun DD2/Mirage/Cache

@iRy Nie no nie tylko ja tak twierdzę, że jesteś chory umysłowo, bo aż 3/4 serwera tak uważa wraz z graczem o nicku "Paulinka". Daj sobie pomóc, to nic złego. ☺

Żebym ja tobie nie pomogł to nadal byś nie miał nudli i klikał byś w reklamy o gorących mamuśkach w twojej okolicy więc pal wroty i eldoka na wolno. @BiZi i @TSJB potwierdzą.

Redaktor Moderator DD2/Mirage/Cache

Na tak.
Dlaczego?
Bo tak.
Irek ( @iRy ) agresywny, wybuchowy, amator kwaśnych jabłek, bezmózgowiec, bzik, chory umysłowo, czub, debil, dewiant, dziwak, fiksat, fioł, głupek, głupi, głupol, głuptak, idiota, imbecyl, kretyn, nienormalny, obłąkaniec, obłąkany, odmieniec, opętaniec, opętany, oszołom, paranoik, pomyleniec, pomylony, półwariat, przygłup, przygłupek, psychiczny, psychol, stuknięty, szajbus, szaleniec, szalony, świr, świrnięty, świrus, wariat, wariatuńcio, wybryk natury, anormalny, bzikowaty, dotknięty obłędem, kopnięty, niepoczytalny, niespełna rozumu, niezrównoważony, poplątany, półobłąkany, przygłupiasty, psychopatyczny, puknięty, rąbnięty, sfiksowany, szurnięty, świrowaty, trzaśnięty, trzepnięty, walnięty, wpółobłąkany, zboczony, zbzikowany, ześwirowany, maniakalny, niedorozwinięty, opóźniony, opóźniony umysłowo, paranoiczny, postrzelony, schizofreniczny, z odchyłami, zwariowany, zwichnięty psychicznie, arlekin, błazen, człowiek chory psychicznie, człowiek chory umysłowo, człowiek nienormalny, człowiek obłąkany, czubek, klaun, komediant, maniak, pajac, pierrot, postrzeleniec, przebieraniec, psychicznie niezrównoważony, psychopata, psychicznie chory, umysłowo chory, natomiast @raev jest całkowitym jego przeciwieństwem, co może działać na plus. Dziękuję.

Ban Team Moderator DD2/Mirage/Cache

Jestem na tag!!

+spokojny
+bardzo często jest na serwerze
+ogarnia giereczkę przez co łatwo rozpozna haxy

Pozdrawiam waszmość Bluu

Jestem na zdecydowane TAK

+wiek
+ogarnięty
+staż i doświadczenie na dużym poziome
+duża aktywność na serwerze

Moderator DD2/Mirage/Cache

@solekout Nie to żeby coś, ale nigdy nie widziałem Cię na serwie 🙂

ostatnio edytowany przez TSJB

Jestem na NIE ♥
♛ wulgaryzmy
♛ obrażanie MNIE, 다른 ☺

,,Chce zostać adminem, aby innym graczom grało się przyjemniej'' - Nie, nie będzie

매번 약속은 번복
또 셀 수 없이 반복
0_1537557885081_tumblr_og04tumW8h1vcjuj1o3_400.gif

@tsjb gram tu dość rzadko, ze względu na szkołe, ale zawsze jak wbija to raev gra, a mój nick w grze to pashaTriceps 😉

• 23
    Wyświetlenia