Twój nick: frenzy
Godzina i data zdarzenia: 20.09.2018 18:35
Mapa: dd2 old
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: iry
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/irytenkozak/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Dostałem bana na 1h za obrazę. Jedyne co napisałem to "ty kutasie" do kolegi, który ma nick kutas lee. A potem jeszcze napisałem spierdalaj. Gdzie tu obraza? To tak, jakbym napisał "ty iry". Poza tym chwilę wcześniej admin dał świetny przykład graczom wyzywając opiekuna piękną wiązanką, też będzie na demku(polecam sprawdzić). Potem zbanował kolegę z powodem "twoja stara to pedał", tekst w sam raz dla 12 latka.
Dowody: (screeny, demko): demko jak będzie, początek mapy
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Kutas lee

Odpowiadając na posty z tematu kutasa lee: no rzeczywiście na serwerze nie ma burdelu kiedy admin wyzywa innych przy całym serwerze. 🙂 Poza tym, skoro obie strony są winne, to dlaczego tylko jedna została ukarana? Żałosna, liżąca sobie nawzajem dupki administracja.

@frenzy takimi tekstami udowadniasz jak bardzo boli Cię "niesprawiedliwość". Dolewasz oliwy do ognia i piszesz skarge, troche bezsensowne myślenie...

Dowody.
Napisałeś "spierdalaj" po tym jak dostałeś ostrzeżenie ode mnie.
Nie chce mi się drugiej wiązanki pisać. Ten screen mówi o Tobie i Twoim sposobie prowokacji wszystko. Twój kolega już został wyjaśniony. Moje stosunki z @Mr-Chow są na bardzo koleżeńskiej stopie - każdy to chyba jest w stanie zauważyć, gdyby miał o to jakiś problem - napisał by skargę albo mnie zdegradował.0_1537468606471_asdsa.jpg

tutaj widać całą sytuacje. Piszę : Grzeczniej tam w tym tt bo tam wjade.
Ty: spiedalaj
ja: ok
Ty: dziękuje
Ja: ban
całość widać jak na dłoni. Dowody są przeciwko wam panowie. Sami sobie dołek kopiecie.0_1537468754472_obraza.jpg

My kopiemy sobie dołki? Proszę bardzo, oto wiadomość od opiekuna serwera do kutasa lee. Czy to jest fair? Proszę, aby administracja tego serwera już tu nie odpowiadała, niech wypowie się @Master lub ktoś inny z wyższą rangą.
Treść wiadomości:
"Siema.
Jestem opiekunem DD2/Mirage/Cache.
Co do skargi, którą napisałeś, to iRy chciałby się dogadać.
Jeżeli nie usuniesz skargi, albo nie napiszesz, że już nie ważne, to dostaniesz bana na 2 tygodnie za obrazę administracji zamiast na jakieś 10 min, a ja już tego dopilnuje.
Po za tym jesteś nowym adminem na okresie próbnym, a taki wybryk nie spodobałby się tamtejszej administracji.
Radzę wybrać ci to co proponuje.
Mam nadzieję, że zostanie to tylko między nami.
Masz 15 min na odpowiedz, bo nie będę czekał wiecznie."

Poza tym, moje "spierdalaj" było bardziej nie na miejscu niż admin wyzywający opiekuna? 🙂

ostatnio edytowany przez frenzy
Opiekun DD2/Mirage/Cache

Jeszcze odwołując się do burdelu na naszym serwerze. Jeżeli uważasz, że takowy problem istnieje na naszym serwerze to jakim kurwa cudem wyjaśnisz mi to, że ostatnia skarga gracza na jakiegoś admina tego serwera miała miejsce w lutym, 7 miesięcy temu (nawet już tego admina nie ma). Z tego co wiem, na niektórych serwerach skargi są co kilka dni, ale nie chodzi mi o inne serwery. Nie wiem jak ci to inaczej powiedzieć... "taki mamy klimat", jak coś Ci się nie podoba w tym, że się "wyzywamy" z administratorami 4fun (każdy gracz z min 5h przegranymi o tym wie i nic mu to nie przeszkadza, a wręcz czasami się śmieje z nami), to możesz sobie iść na inny serwer. Oczywiście musiało się znaleźć 2 takich, co szukają problemów.

Wyjaśnieniem jest twoja wiadomość do kutasa lee. Grozisz dłuższym banem, jeśli ktoś nie usunie skargi. Poza tym, wy możecie wyzywać się 4fun, a my nie.

w takim razie ja też wyzywałem admina 4fun

ostatnio edytowany przez BornToJanusz
Opiekun DD2/Mirage/Cache

A co do wiadomości, chcieliśmy z @iRy 'ym po dobroci, tak, żeby nikomu się nic nie stało i uważam, że to było najlepsze wyjście. Kto normalny pisze skargę na admina dającego bana na 10 min, który już dawno minął. Czy to była grośba? Zależy kto z jakiej perspektywy na to patrzy. Patrząc na to, że chciałem, żeby nic nikomu się nie stało, to dla mnie nie była groźba tylko jedyne wyjście. A bana dostałeś nie za to, że nie usunąłeś skargi, tylko za obrazę admina. Nie wiem jaki ma sens dalsze pisanie takich bzdur, ale jak chcecie tracić swój, mój i wszystkich czas to proszę bardzo.

Ty nawet nie umiesz czytać i nie odróżniasz tematów. Poczekam aż wypowie się ktoś inny.

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Ja nie odróżniam tematów??? Sam tu wspomniałeś o temacie twojego kolegi to ci na to odpowiedzialem. Na co ja mam odpowiadać? Na tą śmiechu wartą skargę? Trochę mi się Ciebie żal robi, że nie masz co robić tylko takie bzdury wypisywać. Jak na razie nikt inny nie odniósł się do tej sprawy... a nie, @ALP1N3 się odniósł i zdecydowanie zgadzam się z jego słowami. Ale proszę jak tak bardzo chcesz to mogę się odnieść do tej skargi. Wystarczy tylko powołać się na dowody @iRy 'ego i wszystko jasne. Może teraz ty nam opowiesz dlaczego takie rzeczy do niego wypisywałeś?
Btw. jak niby moja wiadomość do twojego kolegi może być wyjaśnieniem???

Zacznijmy od tego skąd wiesz, że "spierdalaj" było skierowane do admina? Jest przewrażliwiony na swoim punkcie? 😉 Na zamieszczonym przez niego screenie również widać to słowo, jednak tamten gracz już nie został za to zbanowany. Co do bolców, wy możecie się wyzywać "4fun", a ja nie mogę sobie napisać jednego zdania, również 4fun? A, no i wytłumacz prozę, dlaczego tak odciągasz temat rozmowy od powodu, dla którego napisałem skargę? Admin powinien dawać przykład. Zwyzywał cię nieźle, 0 konsekwecji. Napisałem "spierdalaj", ban. To takie dziwne, że domagam się sprawiedliwości? My dostajemy bany na 2 tygodnie za jedno słowo, a admin za obrażenie wyższego od siebie rangą nie ponosi żadnych konsekwencji? Czy może coś w stylu "we no nie rób tak więcej hihi". Poza tym nie wiem, gdzie przeczytałeś, że chcę, abyś odniósł się do tej skargi, wręcz napisałem coś zupełnie przeciwnego.

ostatnio edytowany przez frenzy
Opiekun DD2/Mirage/Cache

"Wyjaśnieniem jest twoja wiadomość do kutasa lee. Grozisz dłuższym banem, jeśli ktoś nie usunie skargi." napisałeś to odnosząc się do tamtej skargi (w wiadomości jest jasno napisane o jaką sprawę chodzi) tak więc też się do niej odniosłem, ale mniejsza z tym.

@mr-chow napisał w Skarga na admina:

Nie wiem jak ci to inaczej powiedzieć... "taki mamy klimat", jak coś Ci się nie podoba w tym, że się "wyzywamy" z administratorami 4fun (każdy gracz z min 5h przegranymi o tym wie i nic mu to nie przeszkadza, a wręcz czasami się śmieje z nami) (Podkreślam Z ADMINISTRATORAMI)

Ja tu nie umiem czytać? Już ci pisałem, mam się powtarzać? Wyzywamy się, śmiejemy się z tego, ale my się znamy na tyle dobrze, żeby to robić. Na pewno masz jakiegoś kolegę z którym się wyzywasz i się z tego śmiejecie i ci to nie przeszkadza, a co innego jakby podszedł do ciebie jakiś nieznajomy na ulicy i zaczął Cię wyzywać. Wracając do skargi, napisałeś do iRy'ego spierdalaj zupełnie z dupy po tym jak napisał do ciebie, żebyś się grzeczniej zachowywał, bo napisałeś zdanie o podwójnym znaczeniu "ty kutasie". Iry nie wyzwał Cię, tylko napisał to co powinien czyli, żebyś się tak nie wyrażał, a ty na niego naskoczyłeś. Jak się z tego wytłumaczysz? Iry miał prawo poczuć się urażony i zdecydowanie miał prawo dać ci bana na 2h, zważając na to, że to jest najniższa możliwa kara za obraze administracji, a ty jeszcze masz jakiś problem.

Dobra kurwa koniec imprezy i cackania się wjeżdżam na grubo.
Po pierwsze primo: to "spierdalaj" było do mnie. Gdyby nie bylo to nie kontynuował byś ze mną rozmowy na chacie. Po czym na innym serwerze pokazałeś jaki jesteś niewinny i pokrzywdzony pisząc "spierdalaj iry" zaraz po tym jak chciałem z wami załatwić sprawę polubownie ponieważ dobro graczy i serwera jest na pierwszym miejscu. Po tym przywitaniu i kilku innych słowach że "bolcuje opiekuna i chuja mi zrobią" pokazała mi wasza dwójka z jakimi kleszczami mam doczynienia a wpisy pod poprzednią skarga jednoznacznie wskazują na to iż co najmniej jedna półkula mózgu nie rozwija się wam prawidłowo.
Bany są słuszne, podstawne i jedyne do czego można się czepiać to czas. Dostałeś na godzinę choć minimum to dwie a twój koleszko raptem śmieszne 10 min po których się spłakaliscie na forum. Pomimo tego że poszedłem za wami na drugi serwer nie mieliście na tyle odwagi żeby ze mną porozmawiać. Jedynie chat was ratował. Niemowy? Strach obejmuje mowę? Takie jest wasze męstwo - napisać stek bzdur i nawet jak daje dokładne dowody na ss to zaklamujecie fakty, bez kszty odwagi powiedzenia prawdy prosto w oczy.
Co do wyzywanki- z KAZDYM adminem 3 maps mam bardzo dobre i życzliwe relacje. A to że nie mamy kija w dupach i dość często kręcimy bekę mogą świadczyć wpisy pod podaniem raeva. Atmosfera na serwerze. Wspólne MMy i wiele innych. Ponad to uważam że jesteśmy najbardziej zgraną paka na całej serwerowni. Widać że was to boli ale tutaj na 3maps jest jedna wielka rodzina i każdy traktuje się jak braci. Kiedy trzeba pomoże a kiedy na to czas posmieszkuje. Trudno smieszkowac z niemowami które potrafią tylko pisać admin gej albo spierdalaj jednakże każdy gracz który gra u nas dłużej niż 5 godzin zostaje już z nami na dobre bo wie że tu jest atmosfera.
Swoje postępowanie oddaje w osąd nie tyle mojego opiekuna co jeszcze szczebel wyżej. @Właściciel-DD2-Mirage-Cache
Na koniec dodam tylko tyle że fakt - żałuję. Że bany takie krótkie.

Ty za to jesteś bardzo męski, jedno słowo uraziło cię na tyle, że musiałeś nas zbanować. Tak jak w twoim przypadku, wyższa rangą to u wielu przedłużenie.. sami wiecie czego. Zawołaj jeszcze innych z rodziny, którzy cię wesprą i pomogą ci się pozbierać po takim najeździe na twoją osobę.

Nie uraziło mnie ani trochę, są pewne zasady i jeżeli po ostrzeżeniu zachowywał się uwaga trudne słowo N O R M A L N I E to cieszył byś się grą i wcale nie musieli byśmy się spotykać na forum. CAPSLOCK specjalnie - po tym co pokazaliscie na 3maps only mirage i forum ciężko wskazać moment waszej normalności.
Primo rodziny - no moja mnie wspiera. A Ciebie w domu biją że debila z siebie robisz?

Primo dwa mój kutas taki wielki że odbijam go kolanem 😉
Wejdź na 3maps - a no tak, nie da rady. ;)To za jakiś czas wejdź na 3maps i popytaj o mnie graczy- zwykłych szarych graczy. Myślę że zdecydowana większość powie że banuje jak ktoś przegina i jestem jednym z "najbardziej spoko' adminów. Łatwo oceniać i rzucać słowa na wiatr. Przypominasz mi mojego psa blendziora - on też lubi szczekać na nieznajomych 😉

Poważnie Panowie to idzie w złą strone.
Moim skormnym zdaniem, patrząc tylko na dowody (w postaci screenów) nie dziwie się, że poleciały bany.

Cały czas zasłaniacie się pisaniem o męstwie, a jedyne co pokazaliście to szczeniactwo na poziomie podstawówki/gimnazjum, gość wchodzi załatwić sprawę polubownie, a Ty ze startu "spierdalaj", szanujmy się jesteśmy ludźmi (WSZYSCY TUTAJ).
Mówisz że kierowałeś słowa do swojego znajomego, to po co ciągnąłeś rozmowe z iRy'm, skoro nie było to kierowane do niego?
To że iRy ma takie, a nie inne relacje z resztą serwera, nie upoważnia NIKOGO do bycia chamskim i bezczelnym do takiego stopnia, że jak dostajesz bana (słusznego i krótkiego) to pakujesz się na forum i robisz jazdy co najmniej jakbyś wyrwał perma za napisanie "KU*WA". Dodatkowo jeżeli komukolwiek nie przeszkadza, że iRy tak sobie smieszkuje z kimkolwiek to co to za linia obrony?
Ktoś chce się z nim potyrać dla beki, to się tyra, nie chce to pisze "daj spokój", czy to takie nie zrozumiałe..?
Żeby było zabawniej iRy ostrzegał, że sobie nie życzy takiego słownictwa od Ciebie w jego stronę.
Zresztą masz pewnie kolegę z którym ciśniesz sobie po "starych" i ani tobie, ani mu to nie przeszkadza, lecz jednak znajdziesz taka osobę której to będzie nie odpowiadać.

Reasumując, skarga jakkolwiek nie na miejscu, tak samo jak każdego zachowanie tutaj, ciśnięcie sobie w papier publicznie na forum nie jest okej...
Bany jak na moje oko trochę pod wpływem emocji, dodatkowo te przedłużenie bana.
Bany powinny zostać, admini powinni dostać upomnienie, za bycie zbyt impulsywnymi i wulgarnymi adminami na forum, nie jesteście na swoim podwórku, tutaj każdy to czyta i może komuś nie odpowiadać taki klimat.

Od razu uprzedzając, nie mam kija w dupie, jestem typem który też lubi się potyrać i z chęcią to kiedyś udowodnię, tylko nie chciałbym wyrwać za to bana, ale jednak takie zachowanie publicznie jest nie na miejscu.

@ALP1N3 +1.
I dołoże jeszcze swoje pare słów. Przecież ta skarga została wyjaśniona po 2/3 ss które wysłał @iRy więc po co jeszcze się tutaj kłócicie?

• 24
    Wyświetlenia