Twój nick: Kutas lee
Godzina i data zdarzenia: 20.09.2018 18:40
Mapa: old dd2
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: IRy
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/irytenkozak/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) dał mi bana z powodem ,,twoja stara to pedał''
Dowody: (screeny, demko):
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):
0_1537462815903_20180920184905_1.jpg0_1537462966330_ban.png

ostatnio edytowany przez BornToJanusz

Wyzywanka to broń obusieczna, wyzywanie administracji od pedałów, mówienie im żeby spierdalali oraz obraźliwe i wulgarne nicki są niedopuszczalne.
Najśmieszniejsze jest to że dostałeś i tak małego - bo 10 min bana żebyś ochłonął a w zamian za to piszesz skargę - mogłem ukarać ciesurowiej. I jeżeli na przyszłość nie chcesz banów ani boisz się krytyki to siedź cicho- gdyby nie zaczepki grał byś pewnie dalej. Ja jak widać na screenie dostosowałem się do Ciebie poziomem wypowiedzi.
Przy całej sytuacji był @Mr-Chow
Twoj kochany : iRy.
0_1537462951417_obraza.jpg

Próbowałem załatwić sprawę polubownie. Niestety Kutas Lee wraz z frenzy których znalazłem na serwerze only mirage przywitali mnie staropolskim " spierdalaj iry" następnie jak zaprosiłem na priv aby wyjaśnić sprawę usłyszałem że " i tak ci chuj zrobimy bo bolcujesz opiekuna" dalsza część ich wypowiedzi to naśmiewanie się i pseudo memy w stylu "hehe segz" " R U C H A N I E"
Mam wszystko na ss. Uważam że całą sytuacje należy rozpatrywać w braku pracy domowej oraz probie zaistnienia przy pomocy prowokacji przez dwóch młodocianych graczy społeczności cswild.pl
Dziękuje i pozdrawiam: iRy.
@Opiekun-Only-Mirage @Ban-Team @Właściciel-Only-Mirage

ostatnio edytowany przez iRy

Adminowa prowokacja!! przez takie ustawione akcje dobre chłopaki patrzą na serwer z menu głównego!!

XDDDDDDDDDDDD
Chciałem polubownie załatwić sprawę - no niestety sie nie udało.
Twój kochany : iRy.

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Adminowa prowokacja?
@iRy przy banowaniu Ciebie popełnił 2 błędy. Pierwszy to powód. Poniosło go jak widać, ale rozumiem go, bo działał pod wpływem emocji. Oczywiście nie mówię, że tak można. Mam nadzieje, że już nigdy takiego powodu nie zobaczę. Drugi błąd jaki popełnił przy dawaniu Tobie bana to czas. 10 minut to jakaś kpina za obrazę administracji, dlatego już to poprawiłem. Nie widzę sensu dalej drążyć tego tematu jak obie strony są winne, a twoja odpowiedź teraz świadczy tylko o twoim poziomie dojrzałości. Może i na Only Mirage to przejdzie, ale nie pozwolę na to, żeby i tu był taki burdel.

przynajmniej nie mam swojej dziewczyny na profilowym

Ja nadmienię iż nie czuję się winny w żadnym stopniu i jak bym mogł cofnąć czas to do powodu dodał bym "XD" a w czasie zamiast 10 wspisał "0".

O fuck xD iry tylko 10 min xDDD Walnij następnym razem 7dni to się uspokoi xD Ja to za brak kultury wale im 3dni po kilku upomnieniach a jak mnie wyzywają to "i cyk siudemeczka". Dlatego @Mr-Chow , Iry popełnił jeden błąd, dał bana na 10 min.

• 12
    Wyświetlenia