Twój nick: nie jestem taki jak myślisz
Godzina i data zdarzenia: 22.09.2k18 13:50
Mapa: deathrun_hot_desert_nf_fixed_v3
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: /6>veri.❤
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/ve3eri
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)Gram na waszym serverze Deathrun #4. Wbilem tam na Jackpota za 40 k kredytów, ale administrator VERI zkikował mnie z servera specjalnie pod koniec losowania jackpota. Kolega admina żartowal sobie zeby mnie kicknał a on sie go posluchal jak jakiegoś króla.Kredyty wygralo tylko moje IP steam.

Dowody: (screeny, demko): 0_1537618625726_dc32f38e-c2a8-4152-b39d-0db8356401de-image.png 0_1537618659210_6380fe13-457b-4ce5-9fa9-8007da7421b8-image.png
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Shadow 🙂

Moderator Deathrun 4

@Master
Na demku jest ze mówiłem : TO CO NORA KIKNE CO PRZY KONCU OK
A ON DO MNIE NO DOBRA .

nie moja wina że się zgodził

jeszcze raz powiem (Kick był za jego własną zgodą ) wiec nie mam pojęcia po co ta skarga

~nic wiej nie mam do dodania

Właściciel

Jeśli było tak jak @veri napisał to skarga niesłuszna.

Właściciel

@siwcuniol Można sprawdzić przebieg gry na demko, gdzie słychać czat głosowy.

Gdzie to sprawdzić ? Bo jakoś mi się nie wydaje ze tak było.

Moderator Deathrun 4

@Master raczej było tak jak mówię c;
@Siwcuniol demko z mapy którą sam napisałeś

Sam veri nic mnie nie spytał czy chce zeby mnie kickał przed losowaniem jackopta. Spytał mnie tylko VIP Shadow , który jak sam napisal na powyższym zdjeciu "żartował". Shadow i ja prowadzimy ironiczą rozmowe przez całe demko.

Właściciel

Według mnie cała sytuacja wynikała z nieporozumienia, gdyż sam wyrażałeś chęć do tego. Rozumiem jakbyś tego nie mówił, ale w tej sytuacji jesteś tak samo winny jak admin.

Ja bym to wyjaśnił na Discordzie albu TS.

Nie wiem jak możesz powiedzieć że jest to też moja wina. Rozmawialem sobie dla beki z Shadowem tak żeby mnie on skickował a wiedzialem że on tego nie zrobi bo nie ma permissions do tego. A nagle Veri się wtrącił i dał mi kicka.

Właściciel

@siwcuniol Z tego co pamiętam @Shadow użył liczby mnogiej i admin mógł się tym sugerować. Też nie widzę sensu, aż tak roztrząsać tej sprawy.

Twoje tłumaczenie nie ma żadnego sensu. To jakbym smieszkował z kolegami o tym że chce dostać bana na jakimś serverze po czym przyszezdlby byle jaki admin i dałby mi tego bana.

ostatnio edytowany przez Siwcuniol

Zrozumiałbym to jeżeli Veri zkickowałby mnie odrazu po moich słowach. Ale on nawet się nie odezwał na ten temat tylko po prostu to zrobil po paru minutach.

• 25
    Wyświetlenia