Moderator Only Mirage
  • Nick: _/ΛLPΊNE2k
  • Imię: Axel
  • Staż na serwerze:
    14,5h. Lecz jestem pewny że na innych nickach jest tego więcej. Jestem aktywny, praktycznie ciągle na serwerze od powrotu.
  • Profil Steam: www.steamcommunity.com/id/aikuss
  • Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze?:
    Tak jak już wspomniałem jestem aktywny. Posiadamy mało aktywnych adminów, jedynych adminów, których widuje to Medi i Czajka, czasami jest też Ptychu, ale niestety to i tak nie wystarcza. Notorycznie każdy łamie regulamin, ciągłe wyzwiska, przysłowiowe darcie mordy na mikrofonie. Używanie mikrofonu bez mutacji, oraz chyba najgorsza zmora tego serwera, bardzo częste cheaty na serwerze.
  • Doświadczenie:
    Moje doświadczenie jest duże, począwszy od zwykłych adminów na przeróżnych serwerach, włączając serwer na który aplikuje(byłem już adminem tutaj), kończąc na byciu sędzia na bl'u.
    Więc posiadam bardzo duże doświadczenie w rozpoznawaniu cheatów, rozpisywaniu demek itp.
    Miałem także swoje sieci serwerów jedne większe, drugie mniejsze. Posiadałem serwery cs'a 1.6 idąc przez cs:go, aż do serwerów minecraft'a, aktualnie w wolnych chwilach pracuje nad serwerem RolePlay do GTA V 😜
  • Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): Przelew, paypal
  • Kontakt: Steam
ostatnio edytowany przez ALP1N3

Na Tak

• Doświadczenie
  • Admin się przyda kolejny bo dlaczego nie (czasami nie ma i mnie wołają to to załatwi sprawę :D)

Godziny można podbić. Ciągle na serwie siedzi to nie problem.
No i przy okazji do cswild'owego gta 5 możesz się dorzucić ^_^

Tak bo

Przyjazny
Pomocny
Aktywny

A poza tym zawsze przyda sie admin
Pozdro

Na tak!
+wiek
+doświadczony gracz
+aktywny
+staż