Ban Team Moderator DD2/Mirage/Cache

Siemaneczko,

Pomyślałem, że warto by wrócić do nowego D2, myślę, że mapa już została na tyle zoptymalizowana, że każdy może grać na tej mapie.

Druga sprawa,
Grając na innych serwerach często spotykam "Konkurs VIP", polegający na comiesięcznym sprawdzaniu kto jest top1 serwera i przyznawanie mu darmowego VIP na miesiąc. Wiąże się to z resetem ranku co miesiąc. Może to godzić w casualowych graczy którym ciężko wbić wyższe rangi ale plusem będzie więcej osób na serwerze przez zainteresowanie konkursem.

Pozdrawiam,
Bluu

Będzie lepiej na nowym... dust II /For me/ Z tym "Konkurs VIP" to mi obojętnie 0_1538054933502_tumblr_obxa4e9kqi1s5q5l6o1_400.gif

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Nie wiem po co mi VIP co miesiąc 😒

A tak serio, ze zmianą mapy, uważam, że fair by było zrobić ankietę, żeby każdy mógł zagłosować i ogłosić ją na serwerze. Co do konkursu VIP, to nawet niezły pomysł.

Tu nie chodzi o nas, tu chodzi o "click bait", żeby więcej osób grało na serwerze i tyle.

Większość ma szkołe i inne zajęcia, więc się nie dziw jak 14;00-17;00 godz. nikogo nie ma... Wieczorem jest dużo osób 👁

Na innych serwerach zawsze ktoś jest i to z top ranku a nie 14-17 nikogo nie ma

Nie gram na serwerze, ale bardzo dużo innych prowadzi taką politykę i wychodzi to na wykresach.
Moim zdaniem konkurs na vipa co miesiąc dla TOP1 to good idea.

Co do mapy to nie mam głosu, ale sądzę, że lepiej byłoby stworzyć ankietę na ten temat.

Moderator DD2/Mirage/Cache

Konkurs na vipy TAK ale reset serwera co miesiąc to niezbyt dobry pomysł... Wiem, wiem, że bez resetu ani rusz z konkursem 😉

Nowy dd2? Po co? Nie lepiej zmienic old dd2 na inną mapę?

• Cbble
  • Inferno
  • Overpass
    I wiele innych map. Moim zdaniem nowa mapa da świeżość na serwerze 😛

Wszystko spoko pięknie i na +. Wysrane na rangę ja gram 4fun. Konkurs vip chuja daje - robiłem konkurs vip na moje urodziny. Jak było wszyscy wiecie.
Mam jedno pytanie. Jak można grać na 3mapsie i mnie nie znać? XD
A drugie: Serio myślisz że koleś uważa że jesteś lepszy? Jak tu dupolizem leci na kilometr. W sztum z takim i na krzesło elektryczne XD

@iRy tu chodzi, żeby globalnie to ogłosić żeby więcej ludzi było 😛

A co do tego jak można grać na 3maps i cie nie znać? Nie wiem...

1. Reset rankingu powinien byc co miesiac czy dwa
  2. Konkurs na vip? Komu sie bedzie chcialo grac na zlagowanym serwerze gdzie jest zapelnione max 10 slotow, ale mozecie zrobic. Zobaczymy jak bedzie
  3. Dodajcie jakas mape, bo na te juz sie rzygac chce

@prezes wlasnie chodzi o wypelnienie kolejnych 10 slotów przez konkurs vip.

Ok, rozumiem. Tylko przy 20 osobach na serwerze nie bedzie sie dalo wiec te 10 dodatkowych osob szybko wyjdzie. Ot, puenta

Z tym vipem to chyba nie wyjdzie choć jestem za, a i mapa już zaktualizowana więc...

vip tez na deathruny za najwieksza ilosc pobitych rekordow

• 15
    Wyświetlenia