Mapa: unknow / bez znaczenia przez demka
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:Miaff
Link do profilu steam oskarżonego:76561198256123664 / STEAM_1:0:147928968
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Gracz po wejściu na serwer pragnął mi przekazać pewną wiadomość od lemona, po czym złamał moje prawa RODO dokładniej podając moje dane osobowe publicznie na serwerze, po wszystkim zaczął wyzywać mnie w wiadomości prywatnej. Chciałbym aby takie sytuację nie miały miejsca na serwerze dlatego wnoszę o ukaranie gracza w postaci permbana.
Dowody: (screeny, demko): 0_1538253071309_42723696_342434973244088_2009123479877582848_n.png
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):ShuTs

ej haqu mordeczko masz problem do JH ( sito )
a na twoim profilu miałeś swego czasu wszedzie JD xdd
JH jest memem

ostatnio edytowany przez clonazolam

@Aurelia Proszę przeczytać skargę ze zrozumieniem i zapoznać się ze sprawą oraz ewentualnie się do niej odnieść.

no ja wiem ale spinasz sie do JH a masz JD to taka hipokryzja nie?

@haqu pisze za the best leone na ktorego jest skarga: Haqu mial multikonto, a w dodatku dostal juz bana od iwabe,
oraz jeszcze "Podawałeś imie matki lemona"

ostatnio edytowany przez clonazolam

Ale on dostał bana XD zobacz na soursbansie

@JarekCukierek masz rację lecz myślałem, że po prostu chciał zwrócić na siebie moją uwagę, bo tak to wyglądało co mnie uraziło, oraz nie myślałem, że ma zamiary offensywne. Dlatego napisałem do administratora o ukaranie go za Rodo lecz naglę się okazało że jeszcze zamiast mnie przeprosić za poprzedni czyn, który już może być karany permem on zaczął mnie wyzywać, stąd skarga.

dostał bana + sam powiedziałeś imie jego matki na serwie a każdy wie jak lemon ma na imię i nazwisko (przynajmniej stali gracze), gratuluje hipokryzji. nie ma to jak wyzywać na ts od psów i innych ścierw a potem pisać skarge?

ostatnio edytowany przez ryxu
Ban Team Moderator Deathrun 2

@JarekCukierek czytać trzeba umieć. Jest to skarga aby dostał permanetnego bana.

Jestem tego samego zdania co @Haqu sam już dawałem bany miaff (rocik) za nicki typu "jskillen" dawałem mu na tydzień ale z tego co widzę to w tydzień nie przemyślał swojego sachowania.

@skillen moim zdaniem, nie chce być toxic bo cię lubię ale nie było cię wtedy na serwerze, a jeszcze rocika nie lubisz więc to troche tak jednostronne XD

Ryxu a ty byłeś? Wiec jakim prawem mówisz coś takiego do skillena. Przejdźmy do tego co napisałeś, to że dostał bana i napisałem skarge wyjaśniłem koledze JarekCukierek, wypowiedzenie imienia Katarzyna nie jest pogwałeceniem praw, tak samo jak powiedzenie Patryk, nie obchodzi mnie czy ktoś wie jak się lemon nazywa kogo to interesuje, gratuluje to twojej bystrej głowie, co do ostatniego nie mam zamiaru się odnosić nie ma to żadnego znaczenia w tej sprawie.

ma ma, wyzywasz, skrotów z J[A-Z] używasz więc nie powinieneś się do nikogo próć w skardze. Byłem na serwerze tak można powiedzieć bo wszystko widziałem akurat i w grze i na konfie jak wszyscy gadaliśmy 😉 Masz problem że ktoś cię wyzywa na priv jak sam zacząłeś drzeć morde na ts???

Ta a skillen oglądał u mnie live..co ty w ogóle mówisz czemu wszystko co piszesz nie ma żadnego znaczenia w sprawię oraz nie jest poparte absolutnie niczym. Jeżeli uważasz, że wyzywanie oraz prowokowanie mnie na grupie leauge of legends nie spotka się z odezwem to się mylisz, Lemon mnie przeprosił i to tyle. Jego nie obrażałem jedynie ciebie ponieważ myślę iż jesteś dosyć nie wychowany.

@ryxu napisał w Skraga Miaff [Jail Break]:

ma ma, wyzywasz,

Proszę powiedzieć jaki ma to związek.

ostatnio edytowany przez Haqu

@haqu oglądałem i w grze i na konfie, czego nie rozumiesz? związek ma to taki że masz problem że ktoś cię na priv wyzywa a wcześniej sam wyzywałeś na priv na ts? czy ty masz jakieś urojenia? lemon cię przperosił tylko dlatego że groziłeś mu napisaniem do jego mamy co i tak jest żałosne, niestety nie umiesz sobie poradzić z wyzywaniem w internecie tak jak twój idol disstream lmao zamiast to ignorować to ty już groziłeś mu ale beka no naprawdę

Chyba wszystko co miałem do powiedzienia można już wyczytać ze wcześniejszych moich postów w tym temacie, nie mam zamiaru pisać z tobą dalej ponieważ mija się to z celem.
Ewentualnie zapraszam na ts3 z obecnością @Master lub Opiekunem serwera @minDzik .

ostatnio edytowany przez Haqu

perm za takie cos? xdd

btw 32 win rate

i haq tez se wyzywal ogolem

ostatnio edytowany przez random

@random napisał w Skraga Miaff [Jail Break]:

i haq tez se wyzywal ogolem

Skąd takie oskarżenie?

nwm na chuj wy sie spinacie o te wszystkie jh, jw grajcie sobie na tym jailbreaku, nie musicie sie lubic ale zeby uniemozliwiac komus wejscie na serwer tylko dlatego ze ma spine z druga osoba, jak juz to perm dla haqa tez jak juz rocikowi chcecie dac takie jest moje zdanie ale to tylko moje zdanie

• 27
    Wyświetlenia