Opiekun JailBreak

Witam,
w dniu dzisiejszym otwieram rekrutację do BanTeamu na JB.Większe szanse ma administracja, ale próbować mogą również zwykli gracze.Proszę o składanie podań w tym temacie według następującego wzoru:

1.Link do profilu Steam:
2.Wiek:
3.Dlaczego chciałbym zostać przyjęty do BanTeam'u:

Wymagania

-Wiek minimum 15 lat
-Mutacja oraz sprawny mikrofon
-Chęć do pracy

Ban Team Moderator Deathrun 2

1.Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/skilenito/
2.Wiek: 17 lat jeszcze
3.Dlaczego chciałbym zostać przyjęty do BanTeam'u: Zauważyłem że nasz szanowny opiekun rzadko wbija na serwer związku z czym musi zadawać sporo pytań świadkom jeśli jest jakaś skarga. Ja jestem aktywny na serwerze więc mógłbym pomóc w rozpatrywaniu skarg oraz dać swoją perspektywę (jeśli byłem przy owej sytuacji) ponieważ jak wszyscy dobrze wiedzą demka na serwerze jailbreak nie działają. Mam nadzieję że nawet jeśli jestem trochę pokłócony z MinD'em to i tak chciałbym mu pomóc w "pracy".

@SkilleN ty tak naprawde? piszesz podanie na ban team i jeszcze kpisz sobie z osoby robiącej tą rekru XD
1.Link dam na priv później albo coś bo nie moge sie zalogować na steama na telefonie a na kompie mnie nie ma

1. 16 latek
  2. dlatego że mam bardzo duży staż, jestem adminem, spędzam sporo czasu na forum więc mógłbym rozwiązywać skargi i tyle w sumie fajnie jakbym dostal sie do ban teamu 🙂
Ban Team
  1. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198255721842/
  2. Wiek: 16
  3. Dlaczego chciałbym zostać przyjęty do BanTeam'u: Chciałbym zostać przyjęty do ban teamu ponieważ chciałbym pomóc z aktualną sytuacją na serwerze, mianowicie mam na myśli niedziałające demka oraz ostatnimi czasy skargi które są pisane przez graczy. Chciałbym również pomóc w rozpatrywaniu próśb o unbana.
ostatnio edytowany przez Iwabe
Opiekun JailBreak

Gralutacje @Iwabe. Zgłoś się do Mastera na PW.

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez minDzik
  • 5
    Wyświetlenia