VIP MENU

Ostatnimi czasy jedną z bardziej irytujących rzeczy na OM jest wyskakiwanie na początku mapy po 1 rundzie VIP menu. Nie da się jakoś zrobić by ta opcja SAMA nigdy więcej nie wyskakiwała? Jak ktoś chce coś zmienić to wpisałby komende i tyle. Jest to upierdliwe niesamowicie, tym bardziej, że aby ją wyłączyć na początku tej mapy to ''9'' trzeba nacisnąć 2 razy, bo po pierwszym razie menu znika na 2 sekundy i zaraz znów się wyświetla.

Ja jestem za całkowitym usunięciem tego z serverów. Niepotrzebna opcja, po co ktoś ma wyłączać udogodnienia, które zakupił. Jak dla mnie bezużyteczna rzecz, tylko dodatkowy plugin, który nic nie wnosi a obciąża server.

+1 @Mefix
Odkąd plugin został wprowadzony na server występują skoki VAR'u

+1 nie wydaje mi sie aby ktos kto kupił vipa chcialby jakas z tych opcji wyłączyć

-1000 jestem adminem a nie potrzebuje 2skokow i 105hp. Dlatego jestem za zostawieniem tej boskiej opcji wyłączenia tych useless udogodnień.

@Bluues opcja jest fajna ale od czasu gdy się to pojawiło na OM są lagi 😕

ostatnio edytowany przez Hugatti

Jezeli to jest przyczyną, to ok ale jezeli nic nie zmieni to jestem za zostawieniem jej tak czy siak.

Jeśli nic nie zmieni to tak ale zeby nie wyskakiwalo co polowe gry

Może się w koncu Master by wypowiedział?

Już od reinstalacji serwera wprowadziłem to, żeby vip menu nie wyskakiwało. Można je otworzyć pod komendą !vipmenu.

Temat zamknięty