Moderator DD2/Mirage/Cache

Witam, mam pomysł aby zmienić dusta 2 na inną mapę.
Można zrobić glosowanie i gracze wybiorą mapę która zastąpi dusta?
Byłaby to "nowość" na 3 mapsie.
Moje alternatywy dla dusta

• de_cobblestone
  • de_overpass
  • de_inferno
  • de_train

@Opiekun-DD2-Mirage-Cache @Moderator-DD2-Mirage-Cache @Master

over, inf, train. Na koniec mapy glosowanie ktora przechodzi dalej i po klopocie.

Ban Team Moderator DD2/Mirage/Cache

Na pewno nie 4 mapy. 3 mapy to 3 mapy i nic tego nie powinno zmienić. Ja bym dał overpassa albo traina.

Train/over/cobble inferno tfu.

Właściciel

Fakty są takie, że po zmianie mapy na jedną z wyżej wymienionych popularność serwera zmaleje.

Zgadzam się z @URFO dla serwera nowa mapa będzie swego rodzaju nowością, wg mnie serwer zyska popularnosc

Właściciel

@urfo Niejednokrotnie można było to zaobserwować chociażby na naszej sieci, a raczej nie wiele się zmieniło w upodobaniach graczy.

@master Można by spróbować z nową mapą , czemu nie ?

Właściciel

@urfo Nie widzę zmieniać czegoś co jest dobre, a tak jak już wspominałem wymienione mapy są mniej lubiane przez społeczność cs'a i z tym chyba każdy się zgodzi.

@Master Mowilem, że to moja propozycja, inni tez mogą proponowac mapy, mi chodzi o zmianę tego dusta który jest praktycznie wszedzie.

@master Dlatego gdyby gracze zaczeli grać na np over / cobble , nauczyli by się i by polubili te mamy . Nowość na serwerze przyciągneła by innych graczy a nie tylko ten Mirage Dust i Cache

Over to moja ulubiona mapa. Miło by było na niej zagrać na serwie ale znając życie pogramy - ale tak w okolicach nowego roku.

Popularność serwera była malutka przez jakieś 3 miesiące i nikt się nie przejmował. Zmieńcie dusta chociaż by na overpassa i zobaczymy.

• 26
    Wyświetlenia