Witam,
Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na ten temat oraz od razu zaproponować alternatywę.
Chodzi o automatyczne mutowanie TT, które nie ma V.I.P gdy warden lub deputy coś mówi. Moim zdaniem jest to niesamowicie irytujące, Warden poprzez prowadzenie rundy prawie cały czas coś mówi a nawet jak już wyłapie przerwę gdy Warden nie klika klawiszu chatu głosowego TT i tak nie zdąży się powiedzieć tego czego się chce. Ciężko odczuć to administracji oraz V.I.Ps ale jako gracz bez tych rang po prostu nie chce mi się grać, nie mogę się nawet odezwać bo zaraz Wardeni blokują mi tą możliwość + Brak możliwości wejścia do CT Przez zbugowany system blokady 3h bycia TT Zanim pójdzie się do CT. A jak już skończy gadać jest już zdecydowanie za późno by odnieść się do poprzedniej śmiesznej czy też nie sytuacji. Moim zdaniem serwery społeczności są po to żeby jednak rozmawiać z innymi ludźmi jak i spędzać z nimi fajnie czas a nie odebranie im możliwości bycia w CT oraz komunikacji głosowej podczas TT...
Wnoszę o usunięcie blokady mikrofonu.
Uprzedzę tylko, że podczas roku grania na tym serwerze bez takiej blokady nie było problemów z wydawaniem poleceń a nawet jeśli zdarzały się takie przypadki to były od tego polecenia Wardena (tt mówi tt ginie) lub kary poprzez (muty gdy działały lub bany)

ostatnio edytowany przez Haqu

powiem ci ze sie z toba zgadzam
jestem za

Ban Team Moderator Deathrun 2

Za!

Czasem znajdą się takie osoby w CT które rozpoczynają zabawę w quiz, zadają pytanie i odliczają np. Ile to 2+2x2 i odrazu odliczają a normalny gracz nie może nic powiedzieć bo go nie słychać i zostaje zabity.

Za!
90% graczy trzyma wciśnięty przycisk odpowiadający za mówienie nawet gdy nic nie mówią, przez co blokują komunikacje.

za ale na okres próbny bo są ogarnięte osoby bez vipa ale czasami wchodzi przedszkole i drze sie na mikro a jak nie ma admina to nowi ct,wardeni,deputy nie wiedzą jak sie mutuje

• 11
    Wyświetlenia