Twój nick: clonazolam
Godzina i data zdarzenia: generalnie taka calutka akcja z naszą "wojną" zaczeła się już w wakacje
Mapa: -
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Skillen
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/skilenito/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) No to zaczynajmy, ziomek po prostu sie na nas uwzial generalnie chodzi o naszą paczke pewnie wiecie o kogo chodzi pierwsze sytuacje były takie ze po prostu był toksyczny gdy coś mu sie nie podobało, przegrywał z kimś w jakiejś grze, wiele sytuacje ale to nie ważne, na jb jakos od wrzesnia byl juz po prostu wkurwiający przykładowa sytuacja - Jestem sobie na serwerze i mowie słowo "Siema" a on do mnie od razu MIKLOFON MU MLUTACJI a inne gracze BEZ VIPA wciąż sie odzywają i jakoś skillen się nie pruje no bardzo dziwne, dalej prowokuje mnie oraz innych graczy mowiąc na serwerze do mnie "Ej Dawidku co nic nie mowisz" , "Dwunastolatku co tak cichutko siedzisz" wiele graczy pewnie o tym słyszalo tylko tego nie potwierdzą bo po prostu mnie nie lubią
Dowody: (screeny, demko): zara dam
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Ryxu,Jarunio,mind tez nie raz o tym slyszal , lemon , ( iwabe ? )

Napewno jeszcze za chwile zaaktualizuje skarge wiec prosze sie nie czepiać o brak / za mało dowodów.

Grafik

potwierdzam, siedział z nami na TS a po tym jak mind stwierdził że real to gówniany klub, przegrywał z nami w grach itp itd to się od nas odwrócił. miał problem o byle gówno by nas udupić. przy tym był mind bardzo często lub iwabe

odnośnie powodów
RODO- brak dowodów
faworyzacja odnośnie dawania trudniejszych pytań na quize. Odsyłam: https://cswild.pl/topic/2041/skarga-na-haqu/2
Dawanie broni tt i włączanie ff to chyba lemonik XD
0_1539027953976_XDDW@.jpg
Przy okazji BAN został nadany na SERWER, a nie na CT XD

ostatnio edytowany przez JarekCukierek
Opiekun JailBreak

Co do wypowiedzi ryxa ro prawda że skillen siedział kiedyś z nami na ts, normalnie gadał, nie miał problemów a po tym jak jako wielki kibic FC Barcelony zacząłem śmiać się z jego ulubionego klubu Realu Madryt przestał z nami rozmawiać,zaczął się czepiać byle czego oraz uwziął się na ryxa, terraxa,lemona. @Skillen proszę o wypowiedź.

ostatnio edytowany przez minD

0_1539028153967_eluwa xd.png

tego sc juz wiele razy wysylalem niestety nigdy nie odpowiedziales 😉
spinales sie do JS a masz JD moze jakies ukryte znaczonko JD = Jebać Dawida hmm skillenito ?

ostatnio edytowany przez clonazolam

ja w tej całej sprawie powiem że ostatnim czasie skillen z tego spokojnego śmieszka z dystansem do siebie zamienił się w ztiltowanego przez małe rzeczy przeklinającego coraz częściej toxiczka . ja z ryxem chyba już nie mam wojny ale chce jeszcze powiedzieć że zmienili się (cała tam ekipa) i normalnie wchodzą na serwa i się bawią (jak każdy na luzie) (przyznam że czasem wchodzą na serwer i coś przeskrobią ale to takie mało znaczące rzeczy)

Edit 1 : no i ten ban śmieszny na 3 miesiące za takie coś (narazie wnioskuje z ss'ów co dał)

ostatnio edytowany przez xUKAYO
  1. Sam miałeś nick "David" na steam.
  2. Czekam na dowody na to że mówiłem " co tam 12 latku"
  3. Rodo ryxu mówił informacje prywatne wczoraj na temat jednego gracza jb.
  4. Jesteście w to we 3 zamieszeni bo nikt z was nic z tym nie tobił.
  5. JD zostało robione dzięki pewnej stronie gdzie z loga robi takie coś na steam
Grafik

@skillen daj dowód na to że mówiłem informacje prywatne. daj screeny. i ziomuś miał imie szymon na steamie razem z nazwiskiem więc się go zapytałem czemu trollujesz bo trollował. i odpowiesz w końcu czemu dostałem bana na serwer a nie na ct?

Grafik

@xukayo jeszcze z tym rodo to tak śmiesznie bo miał ziomuś imie i nazwisko na steam sam je podał w nicku miał "szymon szybokowiak" czy coś takiego nawet nie jestem pewien czy to jego prawdziwe więc żadnych praw rodo nie złamałem i nie pisałem żadnych prywatnych informacji na temat gracza

ostatnio edytowany przez ryxu
  1. david = dawidek?
  2. Nie ma demek
  3. "Czekam na dowody na to że mówił"
  4. masz jakies screny ktore nic nie wnoszą so
  5. No i co z tego? JD to obraza prosta sprawa jakbym sobie zrobil na profilu takie wielkie JS to byś leciał do mastera z tym od razu
Ban Team Moderator JailBreak

Tak odnosząc się jeszcze do "były takie ze po prostu był toksyczny gdy coś mu sie nie podobało, przegrywał z kimś w jakiejś grze, wiele sytuacje ale to nie ważne, na jb jakos od wrzesnia byl juz po prostu wkurwiający"
.
Nie żeby coś ale przedwczoraj albo wczoraj gdy prowadziłeś byłeś chyba troszkę zdenerwowany bo mówiłeś "co xa0xa0? lubisz kurczaczki? no to masz" po czym dałeś nam tg łapanie kurczaków. oczywiście słowa wypowiedziane przez ciebie zostały wypowiedziane w sposób złośliwy, nie jestem pewien, ale wynikało to z buntowania się xa0xa0 za pomocą kurczaka. Ewentualnie gdy ktoś ma racje a ty wiesz że jej nie masz to zaczynasz swoje zaczepki typu "chcesz mnie jeszcze czegoś nauczyć?" a gdy osoba próbuje się dopytać o co chodzi to ty mówisz "słuchaj dalej" zamiast powtórzyć wiadomość...
.
.
Ogólnie Skillen staram się być obustronny ale to co robisz zaczyna troszeczkę irytować nie tylko mnie ale graczy nawet tych z mutacją jak i bez...

ostatnio edytowany przez Iwabe

Jest to skarga na mnie ponieważ dostaliście bana na 3 miesiące.

Ryxu - od samego początku w poprzednim poscie kłamałeś aby się wywinać i za każdym razem mówisz co innego tak samo Terrax.

Może niech świadkowie owej sytuacji się wypowiedzą @Forder @Haqu @Mikrus @Anko-Mitarashi i inni.

I skoro gadacie o przeszłości to czemu wysyłaliście cały czas na czacie "dodajcie mnie na snapie: ****** ( snap Haqu'a)

Grafik

??? kłamałem? gdzie są kurwa dowody ja się pytam na rodo, faworke czy inne gówno o którym kłamałeś na mój temat. NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ na żadne moje pytanie. Daj screen z RODO, Faworki, lub MASS FK. Anko miratashi nie było wtedy na serwie tak samo haqu and mikrusa był tylko Forder. Popatrz kto jest wardenem na tych zdjęciach dobra?
Nie mówiłem nic o żadnym Snapie. Za każdym razem mówię co innego? Daj przykład. Na argumenty jaruzia też nie odpowiedziałeś, sam się przynzałeś że na terraxa mówiłeś dawidek i go cały czas prowokowałeś bo byś nie pisał "no sam miałeś nick david". Zdrabniałeś to specjalnie i go prowokowałeś.
@minDzik prosiłbym o ukaranie administratora za dawanie bana na tak długo bez uzgodnienia z opiekunem + jak już powinienem dostać bana na CT a nie na serwer.

Dwóch administratorów jest przeciwko tobie a ty masz jeszcze czelność wypowiadania się w taki sposób.

@ryxu https://cswild.pl/topic/10526/propozycja-jb/12

Najpierw mówisz że zrobiłeś tg którego nie było potem że on wziął broń z gr LeMoN był afk a ty za tp.

Co do "Davidek" to fo wszystkich mówię. Np. Ma[T]eusz mówiłem "Mateuszek".

Grafik

@skillen ? bo na tych screenach są dwie oddzielne mapy? TG chciałem zrobić odpaliłem friendlyfire poszedłem za TP się uleczyć on wział broń z GR a lemon nwm czy był afk ale stał w miejscu na cloudsach
na poprzedniej mapie też chciałem zrobić na siatce TG odpaliłem friendlyfire znowu on przyszedł z bronią z ja już wyciągałem p2000 by go zabić
jest też możliwe że zamiast mnie FF odpalił lemon ale tego już nie wiem bo pamiętam że włączałem potem
ale jestem na 100% pewien że nikomu nie dawałem broni
NADAL SIĘ PYTAM O SCREEN Z RODO, TAK SAMO Z MASS FK FAWORKI ITP ITD I CZEMU BAN NA SERWER A NIE NA CT? NAWET OPIEKUN SIE MNIE O TO PYTAŁ PROSZĘ O DOWODY NA RODO FAWORKE MASS FK <---------------------
nie zdrabniaj imion, i prowokowałeś terraxa mówiąc czemu już nie mówisz nic dwunastolatku? dawidek co tak cicho siedzisz?

Nie gadałem o dwunastolatku.

Hmmm... mówisz że wziął broń z gr, każdy może Ci potwierdzić że na mapie clouds można zdobyć granatem negev'a. Nawet otworzyć gr jest trudno a z tego co widać na screen'ach terrax posiada AK-47.

• 54
    Wyświetlenia