Twój nick: Silver
Godzina i data zdarzenia: przed 15:00
Mapa: dr_deluxe
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Mapa dr_deluxe
Link do profilu steam oskarżonego: ---
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) przy moim dobrym komputerze (na maksymalnych ustawieniach fps'y wachją mi się w okolicy 300) gdy jestem na respie (i tylko na respie) na owej mapie osiągam spadki nawet do 15, dzieje się tak nie tylko mi ale też kilkorgu innym graczom
Dowody: (screeny, demko): (patrz niżej)
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Fluorek, Nollek i jeszcze kilka
0_1539176798571_20181010150416_1.jpg
0_1539176836542_20181010150419_1.jpg

To błąd mapy nie wczytuje się jakiś obszar i dlatego jest taki spadek zrób spójność xd

@Николас no to wr są nie do pobicia w takim przypadku jak właśnie masz takie ściny, wr'y są w takim razie robione przez tę część graczy która ich nie ma, co powoduje, że jeżeli gracz przyjdzie będzie mieć lagi to wyjdzie, a ci bardziej doświadczeni nie będą mieli szansy na zrobienie rekordu (dodam jeszcze ze takowe spadki nie występują u wszystkich graczy)

Właściciel

Niestety nie mam wpływu na optymalizację mapy, jedyne co mogę zrobić to ją usunąć.

@Master byłbym za usunięciem, bo jest też druga wersja tej mapy na której nie ma ścin, ale gracze mogą mylić obydwie te mapy przez co zostawienie jednej dobrze by wpłynęło na wybór mapy.

Moderator Deathrun Klasy

Restart csa silver... Też tak mam i gdy restartuje csa śmiga jak należy xd

Moderator Deathrun

Albo jakiś remake deluxa, specjalnie dla wilda?
z nodraw tam gdzie trzeba, bez ściany, i może fajniejsze zakończenia?
Ale charytatywnie to mi się znudziło robić 🤑

ostatnio edytowany przez fredzio1337

Jeszcze @Master wystąpił dzisiaj około godziny 19:00 błąd na tym deluxie naprawionym (czyli bez spadków fps’ów deluxe_fix2), że brama z początkowego pokoju nie otworzyła się. Wiadomo, że nie jest to błąd pluginów, lecz mapy, ale tak napiszę co do danej mapy.

@fredzio1337 udalo się coś zrobić czy jeszcze się nie podjąłeś tematu?

Moderator Deathrun

@fredzio1337 napisał w Skarga na mapę:

Ale charytatywnie to mi się znudziło robić 🤑

Myślałem że wyraziłem się jasno wcześniej :c
Dlaczego karzesz mi to podkreślać? ❤

Ogólnie to @Master wolałbym chyba tę mapę usunąć, ponieważ jest przecież druga, dokładnie taka sama, a nie ma na niej spadków fps’ów, wiec nie ma sensu aby były obydwie mapy dostępne skoro różnią się tylko tym, że na jednej ścina grę

• 12
    Wyświetlenia