Propozycja na wszystkie serwery, komenda !info.

Cześć,
chciałbym wam zaprezentować moją nową propozycję, mianowicie komendę !info, która miałaby pokazywać po lewej stronie ekranu (w formie menu) ważne informacje takie jak 1.Regulamin 2.Vip może też 3.SVip itd.. W momencie gdy gracz wpisywałby !info i wybierał 1, a regulamin jest dosyć obszerny więc żeby nie zajmować całego czatu, to ukazywałby mu się na czacie może jakiś link/ odnośnik do regulaminu znajdującego się na tym forum, bo regulamin jest dosyć obszerny więc żeby nie zajmować całego czatu, co do informacje na temat vip'a już nie zajmowałyby tak dużo miejsca, więc na czacie mogłyby się wyświetlać takie informacje jak: co daje vip, ile kosztuje na dane okresy oraz też jakiś link/odnośnik do stronu na której można by go nabyć. Pomogłoby to nowym graczom w szybkim rozpoznaniu się na serwerze. Mam nadzieję, że jeszcze wspólnie udoskonalimy ten projekt, mam na myśli, że dodacie też własne pomysły jakie informacje można by dodać do tego menu, a co zmienić, ponieważ ja podałem tylko te podstawowe, a mogłoby ich być wiele więcej.

ostatnio edytowany przez Mikrus

Jak najbardziej za byłbym również za jakby dodać do tego info o adminach lub coś podobnego nick admina i po prostu gracze wpisuja na steam nick admina bo potrzebują go żeby zbanowac jakiegoś gracza

!vip? !regulamin? może? to nie jest dużo komend do spamiętania przeciw

@Grassik właśnie dlatego napisałem abyście podawali komendy jakie jeszcze mogły się tan znaleźć

ja bym zrobił komendę !pomoc i tam umieścił wszystkie potrzebne odnośniki do komend

Jak najbardziej za

Ban Team Moderator Only Awp Moderator Only Mirage

Od siebie chciałbym dodać komende np. !admini/!pomocadmin/!administracja. Pokazywały by one, który administrator jest online lub ich profile.
Komenda jest do wyboru 🙂

Na nie. Po co Ci to? Nasracie plugin'ami, a potem płacz, że serwer laguje.

Właściciel

Plugin już dawno napisałem, lecz uzupełnienie konfiguracji dla 13 serwerów jest bardzo czasochłonne. Jakby ktoś się podjął tego to myślę, że jakiś vip by się znalazł 🙂

Ogólnie to widziałem ze teraz są podawane linki do danych części forum, ale trochę się zastanawiałem i stwierdziłem że możnaby np. Stworzyć temat podobny do tego gdzie zgłasza się problemy, tylko tutaj możnaby dawać wszelkie informacje które by się tam znajdywaly. Skoro już jest napisany plugin tylko go uzupełniasz to możnaby właśnie tak zrobić

Właściciel

@mikrus Tak jak napisałem. Aktualnie nie mam zbytnio czasu na uzupełnienie tego, ale jakby ktoś się podjął tego na wszystkie serwery to dałbym vipa takiej osobie.

• 16
    Wyświetlenia