Piszę tu xD

0

Co wy na to by stworzyć taki server jb kompletna vanillia w sensie pusty nic na nim nie ma tylko drobne pluginy na wardenta itd i byłby to jb dla takich początkujących oczywiście za pomocą Mastera mogę pomóc mu w tworzeniu tego serwera
Pozdro

0

bez sensu pomysl, na nie

0

@Kendal może uzasadnij dlaczego jest bez sensu przyjacielu

0

Jestem na nie.
Dla początkujących?
Chyba po to w regulaminie są napisane podstawowe komendy, zasady bycia w ct oraz prowadzącego... oo jest nawet Info dla początkujących... żeby ci "początkujący gracze" mogli się z tym zapoznać i grać na JB.
nawet jeśli taki początkujący nie wie jak robić gwiazdki itd, to jakiś gracz albo admin dopowie i jest git.
(pod warunkiem że ten początkujący gracz zapoznał się z tymi podpunktami)
PS: są nawet opisane w komendy, wszystko krok po kroku...
https://cswild.pl/topic/317/regulamin-jailbreak

0

@NoNameZwanyIzyd wlasnie dlatego, bo jest do tego regulamin i zasady, ladnie opisal to i wytlumaczyl @Iwabe
wiec nie ma sensu robic jb v2 bez niczego na ktorym nikt nie bedzie gral

0

Na nie:
-Serwer im dłużej działa tym bardziej jest dopracowany oraz po prostu lepszy.

0

Na nie

0

Wiem jestem xddd od dawna ale nie wrócę na serwery ale jak dla mnie dla początkujących to na
TAK Ponieważ
Pomogło by to w rozwinienciu serwerowi
wiencej osób na jb
mniej banów za brak doświadczenia
Jak jajbardziej +2 xd dla izyda za pomysł 🙂
sry za orto

0

Obecnie nie gram na JB ale po co kolejny serwer skoro ten pierwszy nie jest chyba bez przerwy pełny. Lepiej zrobić ten pierwszy bardziej 'newbie friendly' niż drugi serwer, a co na pierwszy by można było wejść po 20h na drugim czy co xD. Ludzie by mieli wywalone i tak by wbijali na ten jaki im się podoba

0

Propozycja odrzucona
Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć