Co wy na to by stworzyć taki server jb kompletna vanillia w sensie pusty nic na nim nie ma tylko drobne pluginy na wardenta itd i byłby to jb dla takich początkujących oczywiście za pomocą Mastera mogę pomóc mu w tworzeniu tego serwera
Pozdro

@Kendal może uzasadnij dlaczego jest bez sensu przyjacielu

Ban Team

Jestem na nie.
Dla początkujących?
Chyba po to w regulaminie są napisane podstawowe komendy, zasady bycia w ct oraz prowadzącego... oo jest nawet Info dla początkujących... żeby ci "początkujący gracze" mogli się z tym zapoznać i grać na JB.
nawet jeśli taki początkujący nie wie jak robić gwiazdki itd, to jakiś gracz albo admin dopowie i jest git.
(pod warunkiem że ten początkujący gracz zapoznał się z tymi podpunktami)
PS: są nawet opisane w komendy, wszystko krok po kroku...
https://cswild.pl/topic/317/regulamin-jailbreak

ostatnio edytowany przez Iwabe

@NoNameZwanyIzyd wlasnie dlatego, bo jest do tego regulamin i zasady, ladnie opisal to i wytlumaczyl @Iwabe
wiec nie ma sensu robic jb v2 bez niczego na ktorym nikt nie bedzie gral

Na nie:
-Serwer im dłużej działa tym bardziej jest dopracowany oraz po prostu lepszy.

Wiem jestem xddd od dawna ale nie wrócę na serwery ale jak dla mnie dla początkujących to na
TAK Ponieważ
Pomogło by to w rozwinienciu serwerowi
wiencej osób na jb
mniej banów za brak doświadczenia
Jak jajbardziej +2 xd dla izyda za pomysł 🙂
sry za orto

Obecnie nie gram na JB ale po co kolejny serwer skoro ten pierwszy nie jest chyba bez przerwy pełny. Lepiej zrobić ten pierwszy bardziej 'newbie friendly' niż drugi serwer, a co na pierwszy by można było wejść po 20h na drugim czy co xD. Ludzie by mieli wywalone i tak by wbijali na ten jaki im się podoba

ostatnio edytowany przez bartul
Właściciel

Propozycja odrzucona
Temat zamknięty

• 10
    Wyświetlenia