Nie wiem jakie musisz mieć słuchawki, jeśli ja nawet na Hyperxach nie słyszałem kroków.

Tez mam hyperx Cloud i byc może coś słyszałem. Tylko powiedz mi czy podawałem takie info duzo razy ? Nie. Na midzie mógł być to przypadek.

@jack I chcesz mi powiedzieć ze słyszałeś barteza i jakiegoś typa z undera gdy ty byleś przed zakrętem, a oni szli cały czas na shifcie.

Chce ci powiedzieć, że mogłem kogoś wczesniej słyszeć itp, nie mam pewności bo najzwyczajniej w świecie nie pamiętam tej rundy. Najistotniejsze jest to, że takie info bylo tylko raz, nie co rudne itp. Dodac, mogę że z kolegą graliśmy z infem tsowym głównie koniec pazdxiernika, wlaczajac z tym poprzedni weeekend. Byc może również wtedy on mi dal info, nie wiem , gdyz nie pamiętam tego typu detali i nie mam pojęcia z ktorego dnia demko tzw drugie jest przedstawione

ostatnio edytowany przez JACK

@jack Ale takie info było podawane co jakiś czas.

Tak? Jak co jakiś czas, w jakich sytuacjach? Wszystko fajnie, tylko szkoda, że jest to przez Ciebie przedstawiane w sposób lakoniczny.
Ktorego dnia to bylo i o ktorej godzinie +/-?

@jack 1 sytuacja była jak powiedziałeś, że jest coś B potem druga była jak powiedziałeś, że coś under następna jak byleś tt i powiedziałeś, że coś palace, ale tej 3 nie jestem pewien, bo nie pamiętam, bo demko oglądałem w czwartek wiec jak nie mam racji w tej ostatniej to przepraszam.

Masz link do demka.

ostatnio edytowany przez Pan Kierownik

Że niby bylem mid i powiedzialem B i od razu że under? A może powiedzialem, że jest b i może byc under? Czy moze bylo jeszcze inaczej... ?

Ok, czekamy, bo nie twierdzę, że taka gra była czysta( bo nie była, gdyż info z tsa jest bardzo mocna przewagą) ale na podstawie jednej, góra dwóch nazwijmy to ciekawych akcji, ktos stwierdza od razu że mam wh.

Opiekun Only Mirage

Admin został zdegradowany.

Temat zamknięty

• 34
    Wyświetlenia