Moderator Multi-Arena

Nie wiem jakie musisz mieć słuchawki, jeśli ja nawet na Hyperxach nie słyszałem kroków.

Tez mam hyperx Cloud i byc może coś słyszałem. Tylko powiedz mi czy podawałem takie info duzo razy ? Nie. Na midzie mógł być to przypadek.

@jack I chcesz mi powiedzieć ze słyszałeś barteza i jakiegoś typa z undera gdy ty byleś przed zakrętem, a oni szli cały czas na shifcie.

Chce ci powiedzieć, że mogłem kogoś wczesniej słyszeć itp, nie mam pewności bo najzwyczajniej w świecie nie pamiętam tej rundy. Najistotniejsze jest to, że takie info bylo tylko raz, nie co rudne itp. Dodac, mogę że z kolegą graliśmy z infem tsowym głównie koniec pazdxiernika, wlaczajac z tym poprzedni weeekend. Byc może również wtedy on mi dal info, nie wiem , gdyz nie pamiętam tego typu detali i nie mam pojęcia z ktorego dnia demko tzw drugie jest przedstawione

ostatnio edytowany przez JACK

@jack Ale takie info było podawane co jakiś czas.

Tak? Jak co jakiś czas, w jakich sytuacjach? Wszystko fajnie, tylko szkoda, że jest to przez Ciebie przedstawiane w sposób lakoniczny.
Ktorego dnia to bylo i o ktorej godzinie +/-?

ostatnio edytowany przez JACK

@jack 1 sytuacja była jak powiedziałeś, że jest coś B potem druga była jak powiedziałeś, że coś under następna jak byleś tt i powiedziałeś, że coś palace, ale tej 3 nie jestem pewien, bo nie pamiętam, bo demko oglądałem w czwartek wiec jak nie mam racji w tej ostatniej to przepraszam.

Masz link do demka.

ostatnio edytowany przez Pan Kierownik

Że niby bylem mid i powiedzialem B i od razu że under? A może powiedzialem, że jest b i może byc under? Czy moze bylo jeszcze inaczej... ?

Ok, czekamy, bo nie twierdzę, że taka gra była czysta( bo nie była, gdyż info z tsa jest bardzo mocna przewagą) ale na podstawie jednej, góra dwóch nazwijmy to ciekawych akcji, ktos stwierdza od razu że mam wh.

ostatnio edytowany przez JACK
Opiekun Only Mirage

Admin został zdegradowany.

Temat zamknięty

  • 34
    Posty
  • 788
    Wyświetlenia