Problem ze zmianą mapy.

0

Przez cały dzisiejszy dzień mapa z Cache się nie zmienia. Po prostu restaruje grę i mapa zostaje ta sama.

0
  • poprawcie autobalance
  • czasami w pistoletowce 'chyba' vipy mają chelmy
0

Zgadzam się.
Na priv wyslalem screena do. @Szmucki jak mapy się "blokują" i trzeba zmieniac ręcznie.
Tak jak powiedzial @prezes balans do wymiany, chelmy na pistolkach się zdarzają, najczesciej po zmianie mapy ręcznie.

0

Naprawicie do jasnej kurwy ten serwer? Prosty komunikat. Autobalance i kaski w pistoletowce.
Jeszcze jedno. Noblock wyłącza się za późno np. rusz mid i buguja sie w garazu czy pod toxikiem

0

Autobalans to nie śmieszny żart. Jeśli nie macie czasu na gospodarowanie serwerem to może weźmiecie kogoś do pomocy? BEKA BO WIECIE OPIEKUN NIE MA DOSTĘPU DO KONSOLI HEHE

0

Co do autobalansu, podejmujemy próby naprawy, cykl map również zostanie naprawiony

0

Uu ale urzędowo. To pewnie będziemy czekać +/- 3 miesiące na zrealizowanie powyższych punktów, prawda?

0

Od 16 gramy non stop cache, już nauczyłem się wszystkich możliwych smołków. Może zmienicie w końcu mapę, bo ja nie mam uprawnień....

0

@bizi napisał w Problem ze zmianą mapy.:

bo ja nie mam uprawnień....

Taka sama sytuacja...

0

Mapy powinny już się normalnie zmieniać, permisje zostały zabrane, żeby administratorzy nie zmieniali map, gdyż powodowało to błędy.

0_1541716011392_19d0853029_nie_napinaj_sie_tak.jpg

0

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć