To niezła faworka... (skarga na zywego)

Tak ogólnie to kolejna moja skarga ale nie chce zwlekać z tematem za długo

Twój nick: Mikrus
Godzina i data zdarzenia: 29.10 - 30.10
Mapa: nieważna w tej skardze
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: zywy
Link do profilu steam oskarżonego: nie mam
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)no konkretnie to tutaj się nie da. Zywy 29.10 banuje gracza o nicku MLEKO NA STOLE z powodem handel nie jestem zamieszany ale po długich rozmowach z zbanowanym graczem udało mi się uzyskać kilka informacji. Po zaledwie 1 dniu admin odbanowuje gracza z powodem "pomyłka". Nie sądze aby to była pomyłka.... zywy nie chce się na ten temat wypowiadać mam ssy z najważniejszych urywków rozmów ze zbanowanym graczem sam nie wypowiada dużo informacji ale no jak admin ci daje ub z perma to nie ma się co dziwić (jak coś mogę zrobić wszystko ale wydaje mi się że nie jest to niezbędne). Oczywiście wiem że istnieje możliwość, że mleko ma trochę IQ i to wszystko co na priv mi napisał mogło być kłamstwem, ale cały zarys mojej rozmowy z nim wskazywałby na to, że nie jest to fałszywe. Nawet mogę szczerze powiedzieć że podzpuszczałem gracza trochę aby wydał mi informacje
Dowody: (screeny, demko): 0_1541526743541_e5121c8d-74b3-4999-ac62-bdff7d9bf7f2-image.png widać że sam był zdziwiony ub ale nie było widać zdziwienia czemu ban 0_1541526817828_3826d89d-93c1-4c2a-84b3-78a3283bb16c-image.png tutaj już chyba ewidentnie widać że mieli ustawione daty nawet jego ub ogólnie to sory za jakość ale trochę się coś zepsuła

A jeszcze dzisiaj na deathrun_sahar czy jakoś tak rzucił flasha jak był w tt w trakcie freeruna i zabił trzech typa przez tego flasha

Moderator Deathrun Klasy

Nie chce mi się w tym Wypowiadać ale niestety muszę napisałem do Mastera, z tą całą sytuacją czyli sprzedasz monet za psc (MLEKO na stole sam mi się przyznał że kupił od vexa monety) Potem go pytam czy mogę zbanowac Chyba kilka dni, bo grał sobie normalnie Na serwerze. widzac że Master i koliber maja wyjebane (bo dalej nie mieli bana) to dałem bana, po 1 dniu go odbanowalem dlatego żeby Master go sam powinien zbanowac, Ja nie wiedziałem na ile mu mam dać to go poprostu odbanowalem i miałem potem wyjebane.. A ty mikrus wtracasz do wszystkiego co robię żeby mnie tylko udpic.

ostatnio edytowany przez zywy
Właściciel

Kompletnie zapomniałem zbanować gracza "Mleko na stole" za handel, dlatego wynikła taka sytuacja. Ban już został nadany.

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Master
  • 3
    Wyświetlenia